2737
2734
عنوان

دکتر ارتوپد خوب تو شیراز

4088 بازدید | 31 پست

سلام

یه دکتر ارتوپد خوب میخوام برا ستون فقرات

نه از اینا ک یه ماهس نوبتاشونا،برا فردا میخوام

اگه کسیو میشناسید ک رفتید پیشش کارش خوب بود ممنون میشم معرفی کنید

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

کسی نمیشناسه؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

☹☹☹☹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر عصایی خیلی خوبه. اشنامونو عمل کرد. مطبش فلکه الم هست. نوبت دهیشو نمیدونم چطوریه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
دکتر عصایی خیلی خوبه. اشنامونو عمل کرد. مطبش فلکه الم هست. نوبت دهیشو نمیدونم چطوریه

ممنون عزیزم😘😘

مایاا جان من برای تعویض مفصل زانو بابابزرگم رفتم پیش دکتر مجید عابدی و جراحی انجام دادن و خداروشکر بعدش اصلا مشکلی نداشتن و عفونت و اینا هم نداشت به نظر من اگر دنبال  دکتر ارتوپد خوب می گردی دکتر عابدی کارش خیلی و قابل اعتماد اصلا دنبال پول هم نیست بتونه کمکی می کنه وگرنه اصلا جراحی انجام نمیده

مایاا جان من برای تعویض مفصل زانو بابابزرگم رفتم پیش دکتر مجید عابدی و جراحی انجام دادن و خداروشکر ب ...

ممنونم گلم❤❤❤

مایاا جان من برای تعویض مفصل زانو بابابزرگم رفتم پیش دکتر مجید عابدی و جراحی انجام دادن و خداروشکر ب ...

منم دکتر عابدی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه . ما برای درمان آرتروز زانو مامانبزرگم رفتیم پیش ایشون و خداروشکر الان خیلی خوب شده و اصلا مشکلی نداره . 

2738
منم دکتر عابدی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه . ما برای درمان آرتروز زانو مامانبزرگم رفتیم پیش ایشون و ...

منم دکتر عابدی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه . برای درمان آرتروز بابام رفتیم پیش ایشون و خداروشکر بعد یه مدت خوب شد و الان اصلا درد نداره

دکتر عابدی تو شیراز کارش حرف نداره. واقعا دکتر خوب و کار درستی هستش

من هم دکتر عابدی رو میشناسم واقعا دکتر خیلی خوبیه من خودم برای درمان پارگی منیسک رفتم پیش ایشون و خداروشکر خوب شدم و اصلا هم الان چند سال می گذره راضیم و مشکلی ندارم 

2706