2737
2739

من دکترم زهرا زارع هست

خیلی ازش راضی هستم

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من زهرا توانایی میرم خودم ک راضی ام تا الن خصوصا از اخلاقش خانمایی هم ک بعد زایمان میان معاینه همی ...

اره منم تعریفشو زیاد شنیدم..مطبشون خیلی شلوغه؟منم میخواستم نوبت بگیرم خواهرم گف خیلی شلوغه مطبش ماه های اخر اذیت میشی

کجا هست مطبشون؟بعد خیلی برام مهمه که چجوری میفرستن تو اتاق تکی یا چندتایی؟

مطبش احمد آباد عدالت ۲

نه چند نفره میفرسته

الان دیگه خیلی از دکترها چندتایی میفرستن

ولی ۲ تا ماما داره ،خودشم سونو میکنه هم واژینال هم شکمی

و مهم تر اینکه خیییییلی وقت میزاره برآت

اصلا براش مهم نیس چندنفر هستن کلا باهات خیلی صحبت میکنه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
2740
اره منم تعریفشو زیاد شنیدم..مطبشون خیلی شلوغه؟منم میخواستم نوبت بگیرم خواهرم گف خیلی شلوغه مطبش ماه ...

اره خیلی 

من هربار میرم دقیقا با ماما و منتظر شدن برا خودش ۳ساعت۳۰دقیقه طول میکشه 

ولی اینقدر خوش اخلاقن منک میرم داخل اصا خستگی یادم میشه

اخلاق دکتر اسکوییان چه جوریه ؟ مطب مریضاروتکی ویزیت میکنه؟

خوب عزيزم

دو نفر به دونفر ويزيت مي كنه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
مطبش احمد آباد عدالت ۲ نه چند نفره میفرسته الان دیگه خیلی از دکترها چندتایی میفرستن ولی ۲ تا ماما ...

ویزاتشون چقدره؟و اینکه کدوم بیمارستانا هستن برا زایمان؟

2706