2737
2739
عنوان

چرا من انقدر از مهدیس فود بدم میاد؟

3225 بازدید | 21 پست

همیشه دوست داشتم رویکردم در زندگی دوست داشتن آدمها و موجودات خصوصا حیوانات و گیاهان باشه چون از دوستی حس خوبی میگیرم و معتقدم به من برمیگرده ولی الان مدتی هست نمیتونم حس منفی  ای که به این دختره و رفتارهاش و مادر یکی از این بچه های مشکل دار اینستا پیدا کردم را مهار کنم بد جور از این دوتا بخاطر پول پرستیشون نفرت دارم

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر کدوم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728

من با خودش کاری ندارم ولی غذا خوردنش بشدت حالم و بدمیکنه و اشتهام کور میشه😷😡

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

من اشتهاشو دوست دارم کاشکی منم ای نقد جا برای غذا خوردن داشتم من ی قاشق غذا میخورم انگار ی دیس و تنهایی خوردم یکی دیگه هم پوست شفاف و براقش و صورت گردش مهم تر از همه چقد پولدار هر رستورانی ک میخواد میره هر غذایی دلش بخواد امتحان میکنه من ی آب هویج می خورم کلی غصه میخورم تو این بی پولی چرا خریدم😂😂😂

2738
من اشتهاشو دوست دارم کاشکی منم ای نقد جا برای غذا خوردن داشتم من ی قاشق غذا میخورم انگار ی دیس و تنه ...

دیر با زود تمام پولی که به دست آورده خرج درمان کبد چرب و بیماری های اینجوریش میشه 

من اشتهاشو دوست دارم کاشکی منم ای نقد جا برای غذا خوردن داشتم من ی قاشق غذا میخورم انگار ی دیس و تنه ...

کی گفته پولداره.برا تبلیغ میره یه پول میگیره با یه غذای مجلنی تبلیغ میکنه.صورتشم که ارایشه.نمیگم زشته ولی حسرت نداره بدون ارایشش مهمه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

عزیزم اون که پولی پرداخت نمی کنه. در ازای تبلیغ براش میزای رنگارنگ میچینن

هنوزم میشه عاشق بود...

اه منم خيلي بدم مياد شبيه دلقكا كرده خودشو اصلا درشخصيت يك زن نيست كه واسه تبليغ اون حركات روبزنه وازهمه بدتر شوهرش هم پشتيبانش باشه

نگران نباش ديريازودجايي ديگرماه كامل مي شود...💫❤️

با پولایی که از این راه به جیب میزنه چند وقت پیش رفته بود خارج با شوهر جااانش

انقد حرصم گرفته بود

نه زحمتی تو این کار میکشه نه چیزی

فقط بخاطر اینکه پیجش معروفه اینجوری پول به جیب میزنه

روزی ۲ وعده هم مجانی میره رستورانای خوب تا خرخره غذای مفت میخوره میاد بیرون

#نه_به_لایک
اه منم خيلي بدم مياد شبيه دلقكا كرده خودشو اصلا درشخصيت يك زن نيست كه واسه تبليغ اون حركات روبزنه وا ...

موقعی که تبلیغ لواشک میکرد دلم میخواست بزنم توی دهنش  چه صداهای زشتی از خودش درمیاورد خجالت نمیکشید آخه.شوهرش چرا خفه خون گرفته؟

با پولایی که از این راه به جیب میزنه چند وقت پیش رفته بود خارج با شوهر جااانش انقد حرصم گرفته بود ...

دقیقا مفت خور نکبت .معلوم نیست کجا و چطوری بزرگ شده که انقدر حسرت و عقده غذا و پول داره روحس سیر نمیشه معلومه کودکی سختی داشته 

2706