2737
2739

دیروز صب ی تپسی گرفتیم رفتیم آتلیه وقتی از ماشین پیاده شدیم چون شوهرم پول نقد نداشت من ۱۰تومن دادم خانومه ک راننده بود هزارتومان کم داد بهم ولی پرسید درست دادم یان منم گفتم عزیزم هزاردیگه بدی دوروسته البته آدم باهزارتومن ن پولدار میشه ن فقیر ولی چون ازم پرسید ک پولتو دوروست دادم یان منم گفتم بهش ک کم دادی،توخیابون شوهرم شروع کرد گفت تو گدایی من متنفرم ازین جور آدما حالم بهم می خوره اه اه منم نارحت شدم وقتی رسیدیم دم آتلیه بااینکه۳تامرد توآتلیه بودن و آتلیه خیلی کوچیک بود جاش بهم گفت برو تو منم گفتم تو برو تو تابیام ولی وایستاد نگام کرد منم چون نارحت بودم برگشتم سمت خیابون تا برگردم خونه یهو دستمو گرفت محکم کشوندسمت آتلیه،قبلشم خون داده بودم دستم در می‌کرد خلاصه منم زدم زیر گریه رفتم آتلیه،بدش رفت عابربانک پوله آژانسو بهم داد منم نگرفتم انداخت جلوم بدشم ک قراربود بریم خونه مامانش منو نبرد ،الان توعقدیم منم چو خیلی دوسش دارم دیشب بهش پیام دادم ولی جوابمو نداد ینی باید منت کشی کنم؟؟

😐تو ملع عام و خيابون دعوا نكنيد تروخدا 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش پیام نمیدادی

دیوونه دلم،پای عشق تو میمونه دلم،حالا که تو شدی مهمون دلم، دیوونه دلم،قدر عشق تو میدونه دلم،حالا که با منی آرومه دلم،به عشقت دل سپردم چه عشق بینظیری،تویی هوای آدم که از یادم نمیری،بهت دلبستم آسون به اون چشمای زیبا،تو زیبایی که دنیا شده غرق تماشا،برام جون و تنی عمری نفس میدی به قلبم،تویی عشقم گلم جونو دلم آرومه قلبم،مثه ماهی و همراهی هر راهی که میرم،تویی جونم نمیتونم بمونم بی تو یک دم
2740

هردوتون بچه این بخدا😕

خب پولو گرفتی گدا بازیه؟ 

قهر کردی داشتی میرفتی ک چی؟

پولو ورداشت انداخت روت ک چی؟

قهر کرده ک چی؟ 

بیشتر اون مقصره اصلا بهش پیام نده 

مردایی ک قهر میکنن واقعا سخته زندگی باهاشون 

عقدو نامزدی واسه شناخته بیشتره 

الان تو عقد فقط مرد باید منت بکشه اصلا سمتش نرو کار اون اشتباه بوده

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2706