2737
2739

یه دوستی داشتم که توی جوونی فوت کرد دیشب خواب دیدم زایمان کرده یه بچه ی خیلی درشت و تپل و خیلی براش خوشحالی میکردم

توروخدا کسی میدونه تعبیرش چیه؟ خیلی برام مهمه

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

بچه میگن معنی خوبی میده ولی دقیق نمیدونم .... من باردارم و اول خواب دیدم پسر به دنیا اوردم بعد چند وقت پیش دختر به دنیا اوردم ،حالا هم دو سه شب پیش خواب دیدم بازم پسر به دنیا میارم ، به جنسیت ربطی داره ؟!

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه میگن معنی خوبی میده ولی دقیق نمیدونم .... من باردارم و اول خواب دیدم پسر به دنیا اوردم بعد چند و ...

اگه زنه باردار خوابه پسر ببینه دختر به دنیا میاره.اگه خوابه دختر ببینه پسر دنیا میاره

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
خواب خوبیه .برای شما خوبه ک دیدی

توروخدا راست میگی؟ دیشب از غصه ی زیاد موقع خواب به خدا گفتم منو ببر من راضی ام تو هم ازم راضی شو . یعنی خواسته بهم بگه مشکلت حل میشه؟

با اجازه استارتر .خواهرم مجرده میگفت خواب دیدم یه پیرمرد ریش سفید ازآسمون اومده دوتا نوزاد پسرباهاش بوده یکیشون سفید وخوشگل بوده یکیشون سیاه وزشت بعدپیرمرده گفته یکی مال توعه یکی دیگه هم مال خواهرته .آبجیم گفت بهش گفتم زشته مال منه یا قشنگه؟پیرمرده گفته هرچی فعلا حرف نزن .بچه ها کسی تعبیرشو بلد نیست؟؟؟

2738
انشالله خیره.زایمانکه خیلی خوبه اونم که مرده.انشالله که جاش توبهشته و گناهاش ریخته

خودکشی کرده بود اما بقیه دوستامون قبلا خوابایی دیده بودن که حالش خوبه ایشاال... که خدا بخشیدش

خودکشی کرده بود اما بقیه دوستامون قبلا خوابایی دیده بودن که حالش خوبه ایشاال... که خدا بخشیدش

زاخیی😔.انشالله که گناهش بخشیده شده و جاش تو بهشت باشه

اگه زنه باردار خوابه پسر ببینه دختر به دنیا میاره.اگه خوابه دختر ببینه پسر دنیا میاره

من حالا چیکار کنم یک در میون جنسیتش تو خواب هام عوض میشه ثبات نداره ، ولی یکیش که دختر بود خیلی واضح دیدم و‌ اسم هم براش انتخاب کردم ، هنوز آنومالی نرفتم یکشنبه قراره برم ولی علایم پسر دارم همش ، ولی إن و سونو معمولی بعدش رفتم احتمال دختر داد ، کلا گیجم سر جنسیت

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
توروخدا راست میگی؟ دیشب از غصه ی زیاد موقع خواب به خدا گفتم منو ببر من راضی ام تو هم ازم راضی شو . ی ...

اره عزیزم دیدن مرده که خوشحال هست برای بیننده خواب عالیه..زایمان در خواب نشان از رها شدن از درد و رسیدن ب خوشحالیه

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊
اره عزیزم دیدن مرده که خوشحال هست برای بیننده خواب عالیه..زایمان در خواب نشان از رها شدن از درد و رس ...

ایشاال... همینطوره 

خواهش میکنم دعام کنین

من حالا چیکار کنم یک در میون جنسیتش تو خواب هام عوض میشه ثبات نداره ، ولی یکیش که دختر بود خیلی واضح ...

نمیدنم والله من تو کتاب تعبیر خواب قبلا خونده بودم 

2706