2733
2739

سلام بچه ها پسرم تازه ۹ماهش تموم شده ولی هنوز دندون درنیاورده درطول روز دمپخت میکس شده و سیب زمینی کاملا میکس شده بهش میدم با بیسکوییت مادر و گاهی اوقات هم سرلاک ..اما غذا زیاد نمیخوره و چون دندون هم نداره چیزای دیگه هم‌نمیتونم بدم...اشکالی نداره به نظرتون غذا کم‌میخوره؟شما تو این سن چه غذاهایی میدادید با توجه ب اینکه دندون نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نونا یاس میدم همبنجوری بهش ولی بدون کره میدادم.چه چیزایی میشه داد که هم انرژیش هم وزن دهیش بالا باشه.و اینکه واسه حریره میشه بادومو با پوست اسیاب کرد؟بعد چه کره ای میشه استفاده کرد؟پاستوریزه یا محلی

همه چیز.من غذای خودمونو هم میدادم گاهی. 

سعی کن زیاد پوره و له نکنی که یاد بگیره بجوه و تنبل نشه. درحدی که نرم باشه کافیه. مثلا اب خورش بریزی رو برنج یکم لهش کنی با پشت قاشق کافیه. کته نرم باشه خوبه.

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

من از همين كره هاي معمولي ميزنم خيلي كم كه هم طعم بده هم نرمش كنه. گوشت چرخ كرده پياز زدرو ميزاشتم با گوجه ميپخت يكم برنج اضافه ميكردم با يكم كره اينقدر ميپخت كه راحت له شه بعد ميدادم بهش. عاشق اين غذاست طعمش خيلي خوب ميشه حتما امتحان كن. فقط سعي كن ادويه و رب استفاده نكني تو غذاها. من كره ميزنم واسه اينكه پسرم يبوست نگيره. كلا هر چي واسه خودتون ميپزي واسه بچتم جدا بدون رب و ادويه بپز. 

2740

با گوشتكوب برقي همه غذاهارو له كن. من حتي تو همون گوشت چرخ كرده و گوجه بعضي وقتا به حا برنج ماكاروني ميريختم له ميكردم ميدادم. الان كه دندون در اوورده ديگه گوشكوب برقي استفاده نميكنم با همون چنگال همه چيو ريز ميكنم.