2752
2734

من

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

البته دلم میخواستا نشد

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من دیشب فرانسه بودم  ۸ صبح برگشتم ایران😐

هزار بار به همسرم گفتم اون ساعته لعنتی رو ۸ صبح زنگ نذار😒

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

اصلا اینجا نمیگن کارگر این فقط ایرانه اگه کسی کارمند دولتی نباشه دیگه کارگر حساب میشه عزیزم برای همین جوشکاری اگه بخوان مدرک اصلیشو بگیرنن ۲ سال باید دوره ببینن، و اینکه اینجا اکثر کارهای سخت و جسمی حقوقش بیشتر از کارهای پشت میزیه به قول خودمون البته اکثرشون مثلا شغل ساختمان سازی یا همین جوشکاری و ....

اصلا اینجا نمیگن کارگر این فقط ایرانه اگه کسی کارمند دولتی نباشه دیگه کارگر حساب میشه عزیزم برای همی ...

عزیزم شوهر خواهرم نقاش ساختمان حرفه ای هستن رنگ کاری چوب هم همینطور کلا صنعتی و ساختمانی حرفه ای اند 

وجوشکاری و برشکاری هم همین طور -بازم باید دوره ببینند؟

ومیخواستم هزینه زندگی در اونجا رو بدونم .و میزان درامد یکی از مشاغلی که گفتم  ممنون میشم بگبن 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
عزیزم شوهر خواهرم نقاش ساختمان حرفه ای هستن رنگ کاری چوب هم همینطور کلا صنعتی و ساختمانی حرفه ای اند ...

من فرانسه نیستم آلمان هستم ولی تقریبا مثل هم هستند نه حتما قرار نیست دوره ببینه وقتی خودش بلده فقط منظورم این بود اینجا اینقدر انسانیت ارزش داره که کارگر و کارمند نیست بلکه میگن شغل ... همین، اگه بخوان پناهندگی بدن اینجا شاید اولش سخت باشه البته برای بعضی ها ولی اگه بخوای با دید مثبت نگاه کنی سخت نیست چون تا زبان یاد میگری هم یه ماهیانه داری و هم اینکه اجاره خونه رو کامل میدن ، و اینکه تا جایی که من بدونم این جور مشاغل تو آلمان از ساعتی ۱۲ یورو به بالا یعنی تا ۱۸ هم شاید برسه 

من فرانسه نیستم آلمان هستم ولی تقریبا مثل هم هستند نه حتما قرار نیست دوره ببینه ولی خودش بلده فقط من ...

ممنون عزیزم 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
2706