2733
2734

من ی خانم ۲۰ساله هسم اوایل خودم جوانی کردم در دوران عقد و بچه بودم و نفهمیدم الان چندباری شوهرم بهم خیانت کرده و بخشیدم و میدونم ک دوسم داره من واقعا عاشقش شدم و دارم زندگی میکنن ولی بهش شک دارم بازم و بیرون که میره هزار جور فکر میاد تو سرم.بنظرتون چجوری بهش اعتماد کنم‌؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

چقدر روشنفکری خواهــــــــــر

من بودم ....👠👢👡👞👟

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

عزیزم زیاد منفی بین نباش. میدونم آدمی که خیانت دیده. دیگه فکرش همش منفی میره. اکثرا مردها خیانت میکنن بعد سزعقل میان چون میدونن فایده نداره وهیچکس مثل زن خودش نمیشه. هرچی بیشتر بهش گیر میدی بیشتر میکنه 

خداوندا تومی دانی که من دلواپس فردای خودهستم.مبادا گم کنم راه قشنگه آرزوهارا.مبادا گم کنم اهداف زیبا را.مراتنها تو نگذاری خداوندا. خداوندا.🙏💖💖💖💖💖💖💖
اوایل منظورت از جوانی کردم چیه؟

من وقتی ازدواج کردم ۱۶سالم بود و ی دختر عقده ی بودم ک تازه به موبایل رسیده بودم واقعا از نظر فرهنگی اعتراف میکنم مشکل داشتم و با پسرا حرف میزدم با موبایل

2706