2737
2734

سلام دوستان دیشب یه مایع مثل ادرار ازم خارج شد که نمیدونم ادرار بود یا چیز دیگه امروز هم یه تیکه با اندازه دو بند انگشت زرد تیره که خیلی سفت و ژله مانند بود به نطرتون چی میتونه باشه سه ماه و نیمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شایذ عفونته دفع شده 

منم باردار بودم داشتم 

چیزی نیست نگران نباش

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738

اه منم دارم هی ب دکترم میگم هیچی نمیگه

فک کنم چون خارش و سوزش ندارم چیزی نمیده

دکتر قبلی رفتم گفتم خارشم دارم پماد داد استفاده کردم فقط خارشه افتاد ولی ترشح همچنان هست

امروز حس میکردم مایل به سبز شده

چمیدونم والا لابد چیزی نیس دیگه

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
اه منم دارم هی ب دکترم میگم هیچی نمیگه فک کنم چون خارش و سوزش ندارم چیزی نمیده دکتر قبلی رفتم گفتم ...

منم ترشحم خیلی سفته

اگه سفت و ژله ایه عفونته.ولی اگه مثه ادراره و بوی شیرین داره احتمالا خدایی نکرده ممکنه مایع آمینیوتیک باشه.

خداجونم مراقب سه تا عشقای‌ زندگیم باش ،دوقلوهام و باباشون😚😚😚
اگه سفت و ژله ایه عفونته.ولی اگه مثه ادراره و بوی شیرین داره احتمالا خدایی نکرده ممکنه مایع آمینیوتی ...

من دو سه بار ب دکترم گفتم ترشح زیاااد و سفت سفید و زرد دارم ولی هیچی نداد!😞