2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سینک ظرفشویی بیمکث، سینک ظرفشویی ایلیا استیل ، اخوان ، لتو از برندهای سینک ظرفشویی هستن.سینک ظرفشویی انواع مختلفی دارد که بسته به نوع آنها، قیمتشان متغییر است.سایت سینک ظرفشویی راهنمای بسیار خوبی برای خرید سینک ظرفشویی است که قیمت انواع سینک ظرفشویی و انواع سینک ظرفشویی رو معرفی میکنه.

2728
واسه من روکار  ، استیل البرز اگه اشتباه نکنم عمقش خیلی زیاده ، اصلا پیش بند لازم نیست موقع شستش ...

عزیز میشه عکس سینکتو بفرستی میخوام بخرم اینکه شما میگی خیلی عالیه اسم و مدلشم بنویس بیزحمت 

سلام.ببین سینک توکار و روکار به شرایط آشپزخانه و کابینت های شما بستگی داره.

اگه جاتون جوریه که امکان سینک توکار رو دارید سینک توکار هم قشنگ تره و هم شیک تره و هم کاربردی تر ...

البته سینک روکار هم جدیدا مدل هاش با سینک توکار یکی شده.

ولی سلیقه ای هست

حالا اگه خواستی خرید اینترنتی سینک ظرفشویی کنی به خانه خاون یه سری بزن

سینک ظرفشویی بیمکث،  سینک ظرفشویی ایلیا استیل ، اخوان ،  لتو از برندهای سینک ظرفشویی هست ...

سینک اخوان آشغاله۰من تازه خریدم۰هم زنگ زده هم خوردگی داره هم اگه کلی وقت نزاری واسه خشک کردنش لکه های وحشتناک می زنه۰

فردا زنگ می زنم خدمات پس از فروش ببینم میان بکنن ببزن این آشغالو😢😢😢😭😭😭

2738

سلام

من بازرگانی سورنا رو پیشنهاد میکنم

برندهای معتبر واصل دارن و قیمتاشون فوق العاده مناسب هست چون به مغازه های کل ایران جنس میدن و درواقع پخش هستن به مصرف کننده هم قیمت عمده میدن و قیمتاشون ۲۰،۳۰ درصد از مغازه ها ارزون تره

این آدرس پیجشون هست

https://instagram.com/sorena_kitchen?igshid=s31c4vrgeu4o 

و این هم شماره تماس ها برای سفارش

٠٩١٢٤٠٢٦٩٧٨ عرب زاده

٠٩٣٩٨٣٤٧٧٢٣ قيصري

سلام

من بازرگانی سورنا رو پیشنهاد میکنم

برندهای معتبر واصل دارن و قیمتاشون فوق العاده مناسب هست چون به مغازه های کل ایران جنس میدن و درواقع پخش هستن به مصرف کننده هم قیمت عمده میدن و قیمتاشون ۲۰،۳۰ درصد از مغازه ها ارزون تره

این آدرس پیجشون هست

https://instagram.com/sorena_kitchen?igshid=s31c4vrgeu4o 

و این هم شماره تماس ها برای سفارش

٠٩١٢٤٠٢٦٩٧٨ عرب زاده

٠٩٣٩٨٣٤٧٧٢٣ قيصري

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به نام سایت کلینیک ساختمانی موعودکه داخل سایتشون کلی مقاله از جمله آموزش تمیز کردن برق انداختن شیر آلات، نگهداری و مراقبت از شیرآلات طلایی ، شیرآلات طلایی ، مزایا و معایب شیرآلات سفید همچنین کلی محصولات اعم از انوع شیرآلات، هود، سینک ظرفشویی و علم دوش های لوکس و کلی از محصولات دیگه رو که میشه از سایتشون خریداری کرد حتما به سایتشون سر بزنید

ببین عزیزم روکار تو استیل قدیمیا دیده میشد که کلا صفحه کابینت دور تا دور سینک دیده نمیشد از لبه صفحه تا دیوار سینک‌بو

اما توکار از بالا سینک رو رو صفحه میزارن و از هر طرف ۱ سانت سینک رو صفحه قرار میگیره 

الان توکار کارامد تره

سلام عزیز 

ببین سینک روکار تو سینک ‌های قدیمی دیده میشه الان اصلا کم تولید میشه 

و صفحه هم برش نمیخوره مثل عکس بالا 

اما الان توی سینک های مدرن مثل سینک گرانیتی  سینک ها توکار هستن  و اطراف سینک صفحه کابینت دیده میشه مثل عکس اول

2706