2733
2734

من میرم سرکار چند روزی میشه بعد عصر صاحب کارم رفت من موندم تا بشه ۹ک مغازه رو ببندم برم (ی مغازه توی یک پاساژی هست مغازه هم جوریه ک مشتری از پشت ی دریچه کارشونو میگن(مغازه تعمیرات و فروش کامپیوتره))من دور قفل کردم دریچه هم بستم پشت دریچه از این میله ها داره ک حفاظت کنه از پنجره (زمانایی ک مغازه بستیت اون در اهنیه هم میبندیم دیگه پشتش قفل میزنیم) من هر کاری کردم نتونستم قفل این درو بزنم اما دریچه رو قفل کردما (دریچه هم شیشتس کامل).

بعد صاحب کارم رپزای اول ی شماره ای از همکارشون نوشتن گفتن اگه یوقت نبودم کار داشتین ب این اقا بگید من ب ایشون گفتم گفتن الان مشتری دارم ی ربع دیگه میرم میبندم خیالتم راحت 

حالا خیلی استرس دارم 

به صاحب کارم زنگ زدم زنگ نخورد اس دادم ج نداد انقد دلشوره داشتم تو واتساپ هم بش پی ام دادم نخونده 

من چیکار کنم خیالم راحت شه؟!؟؟؟؟😓😕😖🙁😭😢

منم دقیقا خیلی استرسی ام مخصوصا تو کار

صاحب کار من زندگیشو سپرده من بهش یادآوری کنم

کلی چک و اینا

هر روز بعد کار فکر میکنم فلان کارو کردم یا نه

تو هم دلشوره نداشته باش

میگن ۹۹ درصد چیزایی که ما نگرانشیم اتفاق نمیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ، نگران نباشيد چيزي نميشه ، شماره اون آقا رو نداريد بهش زنگ بزنيد يا نميتونيد بريد ببينيد درو بسته يا نه 

ولي به نظرم نگران نباشيد هممون تو كار وسواس پيدا كرديم

2731
سلام ، نگران نباشيد چيزي نميشه ، شماره اون آقا رو نداريد بهش زنگ بزنيد يا نميتونيد بريد ببينيد درو ب ...

ن متاسفانه باید یادم باشه حتما فردا شمارشو سیو کنم برا همچین روزایی خوبه