2733
2734

یکباره دیگه هم تو سایت شاهد این قضیه بودم که با کاربری های فیک میان تبلیغ بعضی دکترارو میکنن الانم باز اومدن

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

اوهوم ني ني يار ٥ هم در اين مورد اطلاع رساني كرد ديروز

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدی؟؟

آره عزیزم یکم بیشتر دقت کن ببین چند نفر هستن همش تاپیک میزنن در مورد دکترا میپرسن چندنفر دیگه هم میان میگن خیلی خوبه عالیه منم تو یکیشون پست گذاشتم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

من ی تاپیک ب همین دلیل زدم دنبال روانشناس بودم تو همه تاپیکا همون کاربرای تکراری دکتر معرفی کرده بودن با این تفاوت ک تبلیغاشون زیر پوستی نبود

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱

من اینقدر بدم میاد از این کارا

یه بار یکی داشت غیر مستقیم تبلیغ یه چیزی رو میکرد ادب و متانت و اینا رو گذاشتم کنار قشنگ شستمش گذاشتم کنار

چندشا

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738
ولله دکتر ها با این همه درآمد نیاز به تبلیغ هم دارند؟!!!!

بعضی هاشون که مگس میپرونن احتمالا بله

حالا تبلیغ کنن یه پولی بره تو جیبشون چی میشه🤐🤐🤐🤐

عزیزم من قصدم این بود که بچه ها یه وقت گولشونو نخورن چون اون دکتری که بخان تبلیغشو بکنن به نظرم درست وحسابی نیست

2706