2733
2734
عنوان

بچه ها من یه فکری کردم برا گرونی پوشک

2154 بازدید | 107 پست

دوسه تا شورت اموزشی گرفتم میبندم خیس میکنه عوض میکنم میشورم بعدی رو پاش میکنم

پوشک فقط بیرون رفتنی میبندم

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم سه تا شورت اموزشی گرفتم که کلا از پوشک بگیریم .دیگه وقتشع 2 سال و 4 ماهشع ؟؟؟به نظرت زوده اگر بگیرم

درگیر عشق تو شدم تو که خواب و خیال شبامی.قید همه چیز و زدم واسه اینکه الان تو باهامی.هر چی تو دنیاس به کنار تو تموم چیزی که میخوامی.وقتی بهت خیره میشم چشمام از تو سیر نمیشن.رویای شب های منی تو همونی که عاشقشم.زندگی بی تو واسه من خیلی سخته حتی تصورشم.هر جا که باشی تو فکر توام حس میکنم  پیش منی.باور قلبم اینه که ما تا اخرش مال همیم.ماه قشنگ شبام.مثل یه خوابی برام.........
2738

اگه پی پی کنه من که حاضر نیستم بشورم در جا سطل اشغال😅

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
مث پوشک سه چهارساعت رو جواب میده اگه پی پی نکنه

آفرین خلاقیت عکسشو‌بده ببینیم   

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.

شورت  که مثل پوشک پوودر جاذب نداره فقط باعث میشه که نم پس نده اون بچه میسوزه گناه داره

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
اتفاقا ممنم میخام اینکار کنم توشم محافظ کهنه میزارم ک اگه پی پی کرد کثیف  نشه

من برای پسرم محافظ کهنه میزاشتم پاش افتضاح میسوخت😞

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اینهنه انبار پوشک پیدا کردن چرا نمیفرستن بازار ک ارزون شه

آزار دار ندوست دارن گرون شه همه چی 

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
2706