2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون عابر بانک بانکی برو که کارتشو داری.یه مانده حساب بگیری بالاش شماره شبارو زده

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
نه برو تو سایت همون بانک یه قسمت داره تبدیل شماره حساب به شبا. تو گوگل سرچ کن 

رفتم هر چی میزنم میگه شماره حساب اشتباه وارد شده 

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊
همون عابر بانک بانکی برو که کارتشو داری.یه مانده حساب بگیری بالاش شماره شبارو زده

واقعا هست ؟ اگه اینطوری باشه خیلی خوبه فردا حتما امتحان میکنم

2740
اینترنتی بگیر منم گرفتم

چطوری ؟ من هر چی زدم گفت شماره حساب وارد شده اشتباهه

همون شماره ۱۶ رقمی که روی کارت حک شده رو وارد کردی؟

واقعا هست ؟ اگه اینطوری باشه خیلی خوبه فردا حتما امتحان میکنم

اره بانکم بری میگه برو از عابر بگیر.

فقط کارتت باید برای همون عابر باشه.یعنی مثلا شبای صادرات رو فقط باید بری از عابر های یانک صادرات بگیری

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
اره بانکم بری میگه برو از عابر بگیر. فقط کارتت باید برای همون عابر باشه.یعنی مثلا شبای صادرات رو فق ...

مرسی عزیزم متوجه شدم خیلی کمک کرین

چطوری ؟ من هر چی زدم گفت شماره حساب وارد شده اشتباهه همون شماره ۱۶ رقمی که روی کارت حک شده رو وارد ...

اره همونو زدم 

من توگوگل زدم طرزگرفتن شماره شبا دربانک فلان 

بعدمراحلش برام اومد

چطوری ؟ من هر چی زدم گفت شماره حساب وارد شده اشتباهه همون شماره ۱۶ رقمی که روی کارت حک شده رو وارد ...

نه تو داری شماره کارت رو میزنی. با شماره حساب فرق داره خب. اگه پیامک برداشت واست میاد اونجا شماره حساب هست. اگه دفترچه حساب داری هم توش شبا هست هم شماره حساب

نه تو داری شماره کارت رو میزنی. با شماره حساب فرق داره خب. اگه پیامک برداشت واست میاد اونجا شماره حس ...

پس اشتباه میزدم

مرسی عزیزم خیلی کمک کردین