2737
2739
عنوان

آی وی اف بیمارستان زینبیه شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 37957 بازدید | 674 پست

ممنونم عزیزم،من هرسختی باشه به جون میخرم که مادر بشم...روند کارت از اول تا الان که تخمک کشی کردی چقد طول کشیده؟

به امید خدا منم مامان میشم....انشااله....خداوندا نا امیدم نکن....بگید آمین....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله که به زودی زود مادر بشی...من چند هفته پیش پنجشنبه رفتم برای تشکیل پرونده گفت نیازی نیست همون شنبه بیا تا دکتر ببینتت و تشکیل پرونده بدی..یعنی اگه همون سه شنبه یا شنبه برم میشه تشکیل پرونده بدم یا حتما نیازه دوشنبه یا پنجشنبه برم؟

سلام.من امروز روز ۱۲ بعد انتقال هستم کسی با شرایط من هست میخواستم بدونم چه علائمی دارین ممنون میشم ج ...

سلام عزیزم. ازمایش دادی؟انشاءالله ک خوش خبری

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
واستارتر عزیز بهت تبریک میگم بخاطر گل پسرت خداروشکر خیلی خوشحال شدم وممنون که بچه هاروهارو با حوصله ...

خوبی عزیزم؟واسه سونو دومین روزمون شما که رفتین واسه نوبت صبحش چجور نوبت گرفتین؟ازقبل خودتون اسامی رو تو برگه نوشتین تامنشی بیاد یانه؟چون شلوغ میشه یکی که ازشب قبل مونده نوبتش میشه حقش ضایع نشه؟

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
مثلا دوازده ظهر میری میشینی شب هم اونجایی تا صبح .فقط اولین بار که میری سونو اینجور هست اگه ال دی بن ...

شب تو خوده بیمارستان میزارن بمونیم؟من فردا باید پریود بشم اگه ازشانسم عقب نندازم شوهرمم خونه نیست میتونم برم اونجا بمونم توبیمارستان؟اواره نمیشم توخیابون

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
مثلا دوازده ظهر میری میشینی شب هم اونجایی تا صبح .فقط اولین بار که میری سونو اینجور هست اگه ال دی بن ...

شرمنده اینقدر سوال میپرسم نمیشه شب بریم اونجا حتما باید ازدوازده ظهر بریم؟سخته که اینجور

@۱۱۹۹

عزیزم کجا رفتی؟من امروز میرم بیمارستان بنظرت نوبتم میشه؟خیلی شلوغه یانه؟اخه من روز سومم میخوره پنجشنبه که سونو انجام نمیدن میترسم نوبتم نشه بره واسه ماه بعد

2738
@۱۱۹۹ عزیزم کجا رفتی؟من امروز میرم بیمارستان بنظرت نوبتم میشه؟خیلی شلوغه یانه؟اخه من روز سومم م ...

عزیزم.حتما برو..دیگه نتیجه شیرینش ب سختیش می ارزه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم.حتما برو..دیگه نتیجه شیرینش ب سختیش می ارزه

نفسی جونم رفتم بایه بدبختی خودمو رسوندم شدم نغر ششم منشیش میگه چون نفر ششم هستی امکانش زیاده نوبتت بشه.ممنون که جوابم دادی

حاضرم تاده روز رواین صندلیا بشینم ولی اخرش خوب وشیرین تموم بشه گوربابای بی خوابی وخستگی

نفسی جونم رفتم بایه بدبختی خودمو رسوندم شدم نغر ششم منشیش میگه چون نفر ششم هستی امکانش زیاده نوبتت ب ...

عزیزم خداروشکر ک.رفتی پس..نوبت گیرت اومد

عزیزم خداروشکر ک.رفتی پس..نوبت گیرت اومد

ممنون دوستم.گلم نفر ششم هستم فعلا نشستم تاصبح ببینم میتونم راضیشون کنم منم سونو کنن یانه.منشیه که گفت بمون احتمالا چون نفر ششمی کارتو انجام بدن

سحرخانم از کی رفتی نوبت گرفتی که نفر ششم هستی؟من امروز اونجا بودم از صبح اسم مینوشتن..امروز بالای ده نفر رو سونو کردن

امروز خانمایی که اونجا بودن میگفتن یه روز از قبل میان اسم‌مینویسن بعد باید بشینی که دیگران نیان اسمت رو خط بزنن و اسم خودشون رو بنویسن...این خیلی کار بدیه ...اصلا کار بیمارستان خوب نیست چرا خودشون سر نوبت اسم‌نمینویسن نوبت بدن آخه کسی که این همه بدو بدو میکنه بعد بخاطر یه سونو کارش عقب بیفته وقتی پرونده تشکیل میدن و نوبت میدن باید مسئول بقیه کارها هم باشن

2706