2733
2734
عنوان

روسری دخترم قشنگه؟+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 16761 بازدید | 351 پست
یا خدااا بچه این سنی رو چادر  کردی سرش 😲😲😲😲

یا خدا سِر دیدین؟؟؟

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لینکش رو میدی؟

چجوری باید بدم

بلد نیستم🤕

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
چقدر دخترت خوشگله چند سالشه

سلامت باشی

۹ سالشه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740
بچه بیچاره😐

بیچاره اون دختره بیحجابه که به سن تکلیف رسیده و هنوز بی روسری میره بیرون

ببخشید من اصلا نمیپسندم بچه رو اینجوری تیپ سن بالایی بزنن

من گفتم درباره روسری نظر بدین نه حجاب دخترم

2706