2737
2734

دمیترون میخورم هیچ تاثیری نداره حالم خیلی بده تن تن گرسنم میشه ولی میلی ندارم حالت تهوع و سرگیجه خیلی اذیتم میکنه چیکار کنم😭😭😭😢😢😢😢

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا من که تاثیر نداشت دمیترون , سریع برو دکتر  احتمالا به سرم و ویتامین ب ۶ نیاز داشته باشی&nb ...

دکتر سرم نوشته برام ولی گفت هر وقت که نتونستی اب بخوری استفادش کن نمیدونم چیکار کنم

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2731
دکتر سرم نوشته برام ولی گفت هر وقت که نتونستی اب بخوری استفادش کن نمیدونم چیکار کنم

بالا هم میاری ?

این سرگیجه ای که میگی احتمالا بخاطر گرسنگی و پشت بندش افت فشارته , برو سرمت رو بزن ,

اگر امپولی هم برات نوشته مثل اوندانسترون ببر با خودت بریزن تو سرمت حالتو بهتر میکنه , من ۱۴ هفته زجر کشیدم , الان ۳ هفتس , هفته ای یه سرم و امپول اندانسترون میزنم , بهتره حالم.

خدایا شکرت که انقدر مهربونی 😍
بالا هم میاری ? این سرگیجه ای که میگی احتمالا بخاطر گرسنگی و پشت بندش افت فشارته , برو سرمت رو بزن ...

اخه هر روز اینجوریم سرم برام یدونه نوشته امروز خوب شدم فردا رو چیکار کنم امپول دیگه ای هم نداده😭😭😢😢😢