2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدسزارین شدی؟؟پلاکتت ک کم میشه علامتی هم داری ؟؟یافقط باآزخون میفهمی 

نه تو بارداری وای دختر برو دکتر خون خطرناکه

سهم من از اون همه امید و انتظار فقط یک لنگه جوراب گل گلی شد💔👼😢
2728
نه تو بارداری وای دختر برو دکتر خون خطرناکه

اخه ببین به دوتادکترنشون دادم هم متخصص بارداریهای پرخطرهم دکترخودم هیچکدوم اهمیت ندان گفتن واکنشیه 

البته منم بچه دومم هست تاحالاسابقه کمشدن پلاوت هم نداشتم ولی اینرفع حدود۴۰هزارتااومدپایین ولی خوب تورنجه هنوزشایدواس اونه ک اهمیت ندادن 

من خودم میگم نکنه بیشتربیادپایین من نفهمم 

۲۱۳هزاربودم شدم ۱۷۰هزار

وخدایی که بشدت کافیست
اخه ببین به دوتادکترنشون دادم هم متخصص بارداریهای پرخطرهم دکترخودم هیچکدوم اهمیت ندان گفتن واکنشیه&n ...

اره 170 طبیعیه من فکر کردم 70 شده فعلا اوکی هستی

میشه اسم دکترتو بگی؟تهران هستی؟

اره 170 طبیعیه من فکر کردم 70 شده فعلا اوکی هستی میشه اسم دکترتو بگی؟تهران هستی؟

اره تهرانم 

یه جلسه پیش مقتدایی رفتم ک متخصص پریناتالوژیه 

دکترخودم ماموریان هست 

وخدایی که بشدت کافیست
اخه ببین به دوتادکترنشون دادم هم متخصص بارداریهای پرخطرهم دکترخودم هیچکدوم اهمیت ندان گفتن واکنشیه&n ...

من پلاکتم 15 هزار شد بستری شدم میخوام بدونم راهی داره که تو بارداری اینجور نشم دخترمو به خاطر زایمان زودرس از دست دادم دارم دیونه میشم همه میگن دیگه بچه دار نشو

2740
من پلاکتم 15 هزار شد بستری شدم میخوام بدونم راهی داره که تو بارداری اینجور نشم دخترمو به خاطر زایمان ...

ای وای ناراحت شدم عزیزم یعنی زایمان اولت ک بستری شدی بچتوازدست دادی ؟یانه بازبچه داری 

دکترت کیه بروپیش یه دکتردرست حسابی 

من بخاطرکمخونی پسرم پلاکت شوهرم پیش دکترمتوچهرشجاعی حدود۷یا۸بازرفینم خیلی دکترماهیه 

پیرهست ولی بانجربه 

مطبش ستارخان روبروی برق الستوم هست ک حدود۶میادمطب 

ولی اگ بخوای صبح بری وراحتترویزیت بشی 

ساعت ۱۰صبح بروبیمارستان اریابلدارکشاورزبخش درمانگاهش میادهم زودترمیزی توهم بیستروقت میزاره خیلی من ازش راضیم 

وخدایی که بشدت کافیست
ای وای ناراحت شدم عزیزم یعنی زایمان اولت ک بستری شدی بچتوازدست دادی ؟یانه بازبچه داری  دکترت ک ...

نه زایمان دوم زایمان اولم بستری شدم و یک هفته بعدداز زایمانم الان ی پسر دارم  ولی دومی جفتم مشکل داشت و بچه نموند و بعد زایمان بستری شدم پلاکتم رسید به 15هزار الان خوبم  ا

لان دکتر شجاعی واسه بارداری پر خطره؟

ن دکترشجاعی متخصص خون فوق تخصص انکولوژی هست 

متخصص بارداری پرخطرت کیه؟من اهوازم تحت نظر دکتر انکولوژی هستم خیلی خوبه واسه بارداری میخوام بدونم چه کنم

متخصص بارداری پرخطرت کیه؟من اهوازم تحت نظر دکتر انکولوژی هستم خیلی خوبه واسه بارداری میخوام بدونم چه ...

اونوک یباررفتم پیش مقتدایی بزاچسبندگی جفت باهاش مشورت بگیرم 

فعلاپیش اون نمیزم ۳۲عفته مجددسونوی داپلرمیدم اگ چسبندگی بلشه بابدبزم تنت نظرپریناتالوژی ک خداکنه نباشه غمم گرفته

وخدایی که بشدت کافیست
منم از بارداری این مشکل برام پیش اومد و دیگه م خوب نشد دو سال ونیم گذشته الانم پلاکتم پایینه

شما پلاکتتدچنده؟پلاسمافرز هم شدی؟قرص هم خوردی؟