2733
2734
عنوان

خاطره زایمان من

518 بازدید | 22 پست

من که دیدم همه دارن خاطره زایمانشون رو میزارن منم دلم خواست بزارم چیز خاصی نیست .از قبل تایپش نکردم چون اصلا نمیدونم چجوری باید بزارم ولی دستم تو تایپ تنده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

حدود یه سالی میشد که ازدواج کرده بودمو من واقعا دلم بچه میخواشت اما شوهرم خیلی مایل نبود چون خونه نداشتیم و وضعمون خیلی خوب نبود .من مهر ۹۳ ازدواج کرده بودمو ابان ۹۴ اولین ماه شروع اقدامم بود فکر میکردم همون ماه اول میشم اما

2738

تا بهمن که نشدم ترسیدم گفتم حتما باید دکتر برم چون خواهرمم دیر باردار شده بود رفتم دکتر برای خودم ازمایش و دارو و سونو وبرای شوهرمم ازمایش همه چی خوب بود ولی چون من قبلش رژیم سخت گرفته بودم خیلی دوبه شک شده بودم اما دیگه شوهرمم بامن همراه شده بود

خلاصه دیگه نرفتم دکتر تا اینکه فروردین که پریود شدم واقعا ناامید شدم گفتم دیگه مهم نیست قهر بودم باخدا اردیبهشت پریود نشدم و خرداد هم نشدم چند روز مونده بود به ماه رمضون که من گفتم چرا پس نمیشم بیبی چکم مثبت شد واقعا خوشحال شدم بعدش رفتم ازمایش و همون روز رفتم سونو که گفت تو ۹هفته ای و قلبش میزنه .

دوران بارداری خوبی داشتم انگار نه انگار یه بچه تو شکمم بود تا اینکه هفته ۳۹ رسیدم نمیخواستم طبیعی باشم اما مجبور بودم چون با شوهرم توافق کرده بودیم و بیمارستان دولتی میرفتم .یه شب که داشتم لباس پهن میکردم یه دفعه احساس کردم چشام تار شد وافتادم زمین دیگه جایی رو نمیدیدم .انقدر با ضربه افتادم که کیسه ابم پاره شد .هیچکسم خونجون نبود .وچون پاسیو داشتیم فقط دهد زدم و کمک خواستم از همسایه ها .یکی از همسایه گفت چی شده گفتم چشام جایی رو نمیبینه کیسه ابم پاره شده  گفتم زنگ بزن به شوهرم گوشیشو اورد شماره شوهرمو دادم زنگ زد

شوهرم اومد  دید زیرم پر خون منو برداشت برد بیمارستان .فکر میکردم بچه م نمونده چون من فکر میکردم اب ازم میاد ولی وقتی شوهرم گفت چقدر خون تموم وجودم کنده شد سریع رفتیم بخش اورزانس معاینه کرد گفت ضربان داره ولی دید چشم هنوز برنگشته بود یکم تار میدیدم گفت فشارت رو ۲۰ الان هم خودت میمیری هم بچه ت .بردنم واسه سزارین باورتون ننیشه  هنوز بیحسی اثر نکرده بود شکممو بریدن

2706