2737
2734
عزیزم قنداقش کن قدیمیا خیلی اعتقاد دارن بچه اینجوری بهتر میخوابه من نینی ندارم اما زیاد شنیدم ودیدم که بچه بهتر شده خوابش قنداق کن دستشو نبند گناه داره طفلی
تو خونه با شوشو دعوا نداشتی شاید یه انرژی منفی از محیط میگیره
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
طبیعیه دختر منم بود قنداقش کن اما نه مثل قدیمیا شل و راحت ببندش هر چند که دختر من دستشو از اونتو درمیاورد
خرید آنلاین از ALIEXPRESS و quizclothing و سایتهای خارجیhttp://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28321
2738
نمیدونم چرا ما همه جا از آمریکا و اروپا تقلید می کنیم الا تو دو چیز.یکی زایمان یکی هم مثلا همین قنداق کردن.بابا جان من طی تحقیقاتی که کردم خدمتتون عرض می کنم که بچه ها و قنداق کنید.چون اولا تنه عصبی بچه ها تکمیل می شه و جلوی حرکات اضافی و جرکینگ بچه گرفته میشه.ثانیا خستگی بچه در میاد و وقتی صبح از تو قنداق درش میارید یه حای می کنه که نگو.من دو تا پسر دارم.اولی 7 سالشه و 9 ماه تمام قنداقش کردم.یادم نمیاد حتی یک شب نخوابیده باشه الانم ماشااله سر و مر گنده است.محکم و اتوار.من خودم فهمیدم که بستن بچه باعث میشه تاندونای پاش سفت و قویبشن و پاها قرص و محکم باشن..پسردومم 6 ماهشه اونم قنداق می کنم.اونم به همین منوال تا الان هیچ شبی نشده که تا صبح نخوابه.راحت و آروم .وقتی صبح بازش می کنم و ورزشش میدم کیف می کنه و برام غش غش می خنده.تازه من قنداق سنتی می کنم بچه رو.ضمنا همسر من پزشک متخصصه و خودم هم متخصص میکروبیولوژی هستم و محققم.
پزشکانی که می گن پای بچه ها کج می شه یه نگاهی به پاهای خودشون بکنن.کجه مگه؟اصلا دلیل علمی ندارن.تازه تمام منابع خارجی الان میگن قنداق کنید.من حتی یه قنداق خارجی مارک سامرز خریدم که سایزش تا 9 ماهه.
CafeMom Tickers