2733
2739
عنوان

ماسک مو

664 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها. من چند وقته موهام خیلی خشک و ضعیف شده. میشه لطفا یه ماسک تقویت کننده که خودتون نتیجه دیدین بهم معرفی کنین. ممنون😘

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
زرده تخم مرغ و دوقاشق رو غن زیتون و اب سیب زمینی رنده شده هفته ای یکبار بزنید به موهاتون بیشتر از نی ...

خودت استفاده کردی عزیزم

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ماسک مو کراتینه دیترون دیروز زدم ولی ماسک مو  باعث ریزش مو میشه ولی الان احساس میکنم تار موهام سالم شده  فک کنم . وای چهار ساعت قبل حمام روغن نارگیل بزنی حسابی به موهات بعد بری حموم بشوری 

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
2731

موهاتون رو با روغن زیتون چرب کنید خیلی خوبه به این صورت ک روغن زیتون رو به روش غیر مستقیم مثلا روی بخار کتری داغ کنید فقط در حدی که گرم بشه روغن ا صلا نباید داغ بشه فقط گرم بشه در حدی انگشتتون نسوزه به روغن میزنید سرتون رو کامل چرب کنید بعد دو ساعت بشورید ماسک فوقالعاده ای هس هم رشد هم تقویت کننده

اره دوستم فقط نباید بیشتر از هفته ای یکبار استفاده کنید زرده تخم مرغ رو و اصلا نباید زیاد رو موها بم ...

مرررسی عزیزم

2738