2733
2734
عنوان

خشونت بی کلام (متنی زیبا و تکان دهنده از تهمینه میلانی)

| مشاهده متن کامل بحث + 16046 بازدید | 45 پست
بچه ها من حقوقو خوندم ولی دارم میبینم چه حقایی از خانوما ضایع میشه
دلم به حال اون زنی میسوزه که حتی از اینترنت محرومه
نمیدونم بزرگترین حقمون نادیده گرفته شده حق پوشش ازاد ... دلم نمیخواد لخت بگردم ولی میخوام تو تابستون مجبور نباشم کلی لباس بپوشم یا هرجوری که میخوام بپوشم ولی مگه میشهههههههههههه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه مطمئن باش تو بقیه کشورا هم وجود داره و خیلی بیشتر از ما بهش اعتراض میشه و نتیجه اعتراضا هم خیلی بهتر از اینجاست یه کم قوانین اونا در مورد زن رو با کشور خودمون مقایسه کن متوجه میشی که اونجا یه زن اگه بعد از سی سال از شوهرش جدا بشه حداقل مشکل اقتصادی نداره ولی تو کشور ما زن باید بسوزه و بسازه و دم نزنه چون بعد از طلاق هیچ سرپناهی نداره و هیچ جوره ازش حمایت نمیشه
منیس جون عزیزم یه ضربالمثل هست که میگه هر مردی که سبیل داره بابای تو نیست
هر کی دیدی ریش داره مذهبی نیست عزیزم یعنی هرکی ریش نداشته باشه کافرو ملحده شاید یارو وقت نکرده اصلاح کنه
شایدم یارو تازه کسی رو از دست داده که انقدر قاطی بوده
و هزار شاید دیگه
حتی اگه عزادار هم باشه مطمئن باش خود خدا اون بالا جواب اینکارشو که این خانومو بچه کوچیکشو ترسونده میده

صلاح مملکت خویش خسروان دانند شما میتونی با کینه نسبت به مردا زندگی کنید که قطعا ناخودآگاه تو زندگی خودتونم اثر میذاره میتونید هم بگین تو هر صنف و قشری هم بد هست هم خوب

انشاءالله که هم مشکلات جامعه حل بشه
خداجونم مراقب دو تا فرشته کوچولوی ما باش
Lilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
هرکسی از ظن خود شد یار من ....

سما جان من این متن واسه نقد و انتقاد خانم میلانی نذاشتم

نظر شما هم محترم - هیچ جای بحثی نیست اما این جوری نوشتن راجع به خانم میلانی هم درست نیست. بهر حال شما اگه انتقادی به مقاله داری میتونی نظرتو بگی نه اینکه خیلی شخصی برخورد کنی - چون شما ندیدین نیست چون همکاراتون ندیدن نیست یا چون شما شوهر خوبی دارین همه مردا شوهرای خوبی هستن

امیدوارم همیشه و همه جا زندگیتون پر از خوبی و قشنگی باشه خانمی
الهی
می بینی و می دانی و برآوردن می توانی!
حدیث جون من خودم ارشد حقوق دارم گلم
هیچ وقت یادم نمیره یکی از استادامون سرکلاس میگفت خانوما به حقوق خودشون تو قانون اساسی آشنا نیستن و صد البته به خاطر این نا آشنایی حقوقشون ضایع میشه بعد میگن زنها هیچ حق و حقوقی نداره
این حرف استادی بود که دکتراشو از فرانسه که رفرنس حقوق جهان محسوب میشه گرفته بود
مرسی کتی جون
یکبار دیگه متنی که نوشتمو خوندم به نظرم توش هیچ توهینی نبود
به هر حال اینجا جای بحث و مباحثه است
امیدوارم همتون بهترینهارو تجربه کنید و کسی هم از حرفام ناراحت نشه
فعلا خداحافظ من برم به کارام برسم
بووووووووووووووووووس برای همه موافقا و مخالفا
کتی جونم متاسفانه بیشتر دوستان به نگاه ریز بین مقاله توجهی نکردن که به نظرم من برمی گرده به سطحی خوندن
دارن سر اینکه فقط ایران نیست و این حرفا می جنگن
بابا جان کل مقاله می گه خشونت کتک زدن نیست حتی نگاه تحقیر آمیزم یه نو خشونته
کلا داره به اصل کلمه خشونت می پردازه که خیلی تو جامعه کنونی مخفیانه به زنا ظلم میشه
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...
منیس جون عزیزم سلام -
منم با شما موافقم -این جا و اون جا نداره - خشونت فقط آسیب جسمی نیست

من به خودم اجازه نقد و بررسی نمیدم چون اطلاعاتم به حد کافی نیست -هرکسی میتونه برداشت خودشو داشته باشه اما نباید متعصب باشه که نظرش درسته
الهی
می بینی و می دانی و برآوردن می توانی!
خانمها این یه متنی هست که در موارد بسیاری از جامعه ما صدق میکنه سیاه نمایی و بی فرهنگ کردن مردم هم نیست واقع نمایی هست
اگر شما اینقدر خوشبختید که نه چنین کسانی رو دیدید و نه در موردشون تو این جامعه شنیدید حتما شکرانه خوشبختیتون رو به جا بیارید.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

سلام خسته نباشید...

من خودم از اون دسته دخترایی هستم که شاهد صادق ظلم هایی که در حق زنان  ودختران چه در فضای خانواده وچه در خارج از اون میشه هستم و کاملا با حرفشون موافقم!

درسته که بعضی از دوستان حرف ایشون رو نقض کردن اما به نظر من واقعیتی هستش که در شکل های مختلف  در جامعه ما رخ میده 

همین قتل دختر۱۳ ساله به دست پدر خودش فکر نمیکنید کافی باشه برای درک کردن این واقعیت تلخ ...

چه بسا که در جامعه ما پسران از حق بالایی برخوردارند ،طوری که اگر یک پسر هرگونه اشتباهی رو مرتکب بشه مهر بی ناموسی و فاحشه بودن در آخر به پیشانی  دختر میخوره

خودتون  میبینیدکه هیچ پسری حاضر به ازدواج با دختری که قبلا دوستی داشته نیستش ،اما آیا اینو از خودش پرسیده که من خودم چیکاره ام؟؟؟؟!!!

ودر آخر...

#‍ خیلی مسخره است که ،زنی که حق دوچرخه سواری نداشته باشه،حق انتخاب پوشش نداشته باشه،اونوقت حق رای دادن داشته باشه!!!

2706