2733
2739
عنوان

باردارا بیان یه لحظه😥😥😥😥

148 بازدید | 17 پست

من هفته بیست و دوم بارداریم.امروز از صبح زیر دلم سمت چپ تیر میکشید و ول میکرد.خیلی میترسم.کسی بوده تو این هفته این درد و داشته باشه.زانوی سمت راستمم درد میکنه و تیر میکشه

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جفتت پایینه ؟

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
من زير دلم نه ولي كناراي دلم درد ميومد دكتر گفت رباطهاي نگهدارنده رحمه داره كش مياد توام بپرس از دك ...

تیر میکشید؟هر دو طرف دلتون؟؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738
جفتت پایینه ؟

نه چیزی نگفتن بهم تو سونوگرافیا

چیزی نیست داره کش میاد 

خدا کنه.شما اینجوری نیستید؟؟

نه چیزی نگفتن بهم تو سونوگرافیا

استراحت کن خوب میشی ، اگر لکه بینی ، ترشح خونی و ترشح سبز و بدبو دبدی برو دکتر وگرنه اینا طبیعی عزیز استراحت کن خوب میشی 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
استراحت کن خوب میشی ، اگر لکه بینی ، ترشح خونی و ترشح سبز و بدبو دبدی برو دکتر وگرنه اینا طبیعی عزیز ...

ممنونم عزیزم

عزیز منم تو ۲۲هفته یه سری زیر دلم درد گرفت کمی مثل پریودی بود چند ساعت قشنگ دراز کشیدم و استراحت کردم خوب شدش 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین درد تو بارداری طبیعیه از فرق سرت تا نوک پات درد میگیره اصلا استرس نداشته باش فقط اگه زیر دلت شدید درد گرفت برو چکاپ بقیش طبیعیه، منکه کمر درد و پادرد امونمو بریده

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2706