2733
2734
عنوان

مشهدی های عزیز بیزحمت بیاین

90 بازدید | 14 پست

سلام عزیزان.برای خریدمانتو ولباس وکیف واینا.راهنمایی بهتره یا ایثار یا آزادشهر..اسم این 3منطقه رو دادن که خوبه..حالا گفتم ازشمابپرسم.کدومشون بهتره برای خر ید که برم بنظرتون.برام اولویت بندی کنین..ممنون ازلطفتون

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راهنمایی  ایثار  آزاد شهر

قیمتا چطورن عزیزم خبرداری؟چون خیلی گرون نمیخوام باشن

ایثار تمامش مانتو هست دستت برا انتخاب باز تره .ولی راهنمایی و ازادشهر چیزای گرون قیمت تری هست شاید توهمون ایثار با قیمت پایین تر ببینی .ولی کلاس ایثار کجا و ازاد شهر و راهنمایی کجا😂😂😂.اگه اهل این چیزا نیستی از همون ایثار خرید کن 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
برو بازار فردوسی

چشم اونجاهم میرم.بین این سه تاگفتم ببینم کدومشون بهتر ومناسب تره

2738
ایثار تمامش مانتو هست دستت برا انتخاب باز تره .ولی راهنمایی و ازادشهر چیزای گرون قیمت تری هست شاید ت ...

مرسی ازکمکت دوستم.کیف والباس وتونیک واین چیزام داره ایثاریافقط مانتو؟یعنی ایثاربهتره ازهمشون؟

چشم اونجاهم میرم.بین این سه تاگفتم ببینم کدومشون بهتر ومناسب تره

از نظر قیمت ایثار خیییلی قیمتاش پایین تره بازار فردوسی هم نزدیک به ایثاره و قیمتاش یخورده بالاتره ولی باز از ازادشهر مناسب تره تنوع بیشتری هم دارع

خداجونم شکرت😍
مرسی ازکمکت دوستم.کیف والباس وتونیک واین چیزام داره ایثاریافقط مانتو؟یعنی ایثاربهتره ازهمشون؟

همه چی داره .از نظر قیمت بله ازهمشون بهتره .اگر دنبال کار گرون و اینایی که بگن ترکه و این چیزا از راهنمایی و ازادشهر خرید کن .اگه نه مانتو دم دستی و برای مهمونیای کوچیک میخوای ایثار مانتوهاش قشنگه قیمتاشم خوبه 

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

ببین بازار فردوسی چند طبقه س یه طبقه کلا مانتو و شلوار یه طبقه کیف و کففش یه طبقه لباس مجلسی یه طبقه مخصوص بچه

خداجونم شکرت😍
همه چی داره .از نظر قیمت بله ازهمشون بهتره .اگر دنبال کار گرون و اینایی که بگن ترکه و این چیزا از را ...

نه بابا پولدارنیستیم اونقدکه مانتو ترک بپوشیم😂.همین معمولی باشه هم برای مهمونی.قیمت مناسب..خیلی ممنون ازکمکت

ببین بازار فردوسی چند طبقه س یه طبقه کلا مانتو و شلوار یه طبقه کیف و کففش یه طبقه لباس مجلسی یه طبقه ...

خیلی ممنون عزیزم

2706