2752
2734
عنوان

خانما لطفا از رو دلسوزي راه بهم نشون بديد ن تيكه و طعنه و سرزنش

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 51 پست

اشتباه کردی برا شوهرت دلسوزی کردی. از این به بعد همون لحظه تکلیف قضیه رو روشن کن. 

به این خونواده احترام نیومده. رویه‌اتو عوض کن خواهر جان

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.
همسرم هميشه تا اسم خانوادشو ميارم حتي اگر بهم بدي كرده باشن طرف اوناروميگيره از طرفي من خودم الان بر ...

چرا اخههه؟برا اينا سنگ تموم ميذاري؟خووونه هم ميدي؟طلااا هم نميخرن؟خب عزيززم خودتو خونوادت مقصرين ديگه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همسرم هميشه تا اسم خانوادشو ميارم حتي اگر بهم بدي كرده باشن طرف اوناروميگيره از طرفي من خودم الان بر ...

چرا اينطوري باج ميدي؟؟؟ خودت براي خودت ارزش قايل باشي اونام برات ارزش قايل ميشن زني كه خرج نداره ارج نداره

من بختیاریم.یه سری شوهرخواهرشوهرم یه جوک گفت درباره بختیاریا.برگشتم بهش بهش گفتم فلانی یه بختیاری جلوت نشسته خیلیم افتخار میکنه به بختیاری بودنش.خواهشا دیگه اینجور جوکا نگو که بهم برمیخوره

مادر من ترك هست ..چند روز پيش رفته بوديم شهر مامانم اينا همسرمم همراهمون بود من از اونجا براي خواهر ...

من نمیفهمم این تركا چه بدی به فارسا كردن جز این بوده كه تو تاریخ چه زمانایی ایران رو نجات دادن واقعا متاسفم اینارو میشنوم .. اونم چقدررر زیاد

نه انسانی دوست من است و نه انسانی دشمن من ، بلكه هر انسانی معلم من است.
من بختیاریم.یه سری شوهرخواهرشوهرم یه جوک گفت درباره بختیاریا.برگشتم بهش بهش گفتم فلانی یه بختیاری جل ...

همین شد دفعه اول و آخرش که اسم بختیاریارو بیاره.چون جوک زیاد میگه اما درباره ما دیگه نگفت

از دفعه بعد جواب مادرشو بذار كف دستش بعدش بزن زيرش مثل خودشون بگو بهم به دروغ حرفاي نامربوط نسبت ندين

برا چي ميخاي خونه بدي

منم بودم خيال برم ميداشت ك خيلي خاص هستم خونه هم ميخاد بهم بده

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

ميخاد ديگه نري از خانوادش حرف بزني 

كار درستي ميكنه شوهرت

از اين ب بعد همون موقع ك حرف زدن اگر در حضور همسرت بود ب روي خودش بيار ك اينو گفت الان مامانت ولي من چيزي نگفتم

ب احترام تو

اگه هم شوهرت نبود جواب مادرشوهرت بده خيلي خونسرد

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

عزیزم هییییچ وقت گله خونواده شوهرتو پیش شوهرت و خونواده خودت نگو.

پیش خونوادت بگی شاید دلسردت کنن یا بی احترامی کنن بهشون که سر خودت تلافی میشه بعدا.

پیش شوهرت بگی ازشون دفاع میکنهو ناراحت میشی.(خودتو جای شوهرت بذار و شوهرت از خونوادت گلهدکنه توام دفاع میکنی)

اینجور مواقع وقتی شوهرت نیییییس جوابشونو بده و بذار تو کاسشون. و پیش شوهرت با خونوادش خیییییلییییی خوب رفتار کنو همش خوبشونو بگو.

که اگه یروزی ازت بد گفتنو گفتن زنت این حرفو زده باور نکنهو حرف تورو باور کنه

هر چيزي رو ب نحوي همون موقع ب روي همسرت بيار در غير اينصورت بعدا ميزنه زيرش! مثلا همونجا اروم ب شوه ...

ميگه مامان نميدونسته ك مامان تو تركه!!ميگم مگه ميشه همين نيم ساعت قبلش داشتم تعريف ميكردم ك رفتيم خونه عمه هاي مامان و بابابزرگم مال اونجاس ميگه نهههه مامان من اين حرفارو نميزنه ...

اصلا برام مهم نيستن اصلاااا ولي اين ديگه اوج وقاحته ك ب جايي برسن  عوض اينكه ميبينن من پسرشونو همه جوره بردم تا عرش اسمون قدر شناس باشن تازه ب مامان منم اين حرفو بزنن و شوهرمم هيچي نگه ...اخه انصافه؟؟؟تازه ميگه بفهم راجع مامان چي از دهنت درمياد..ناراحتيه من شوهرمه ...

2706