2752
2734
عنوان

خانما لطفا از رو دلسوزي راه بهم نشون بديد ن تيكه و طعنه و سرزنش

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 51 پست

توروخدا ادامشو بخونيد من تك دختر خانوادم و خانوا م ب شدت روم تعصب دارن منم رو خانوا م خيلي حساسم اينو همه ميدونن ي حساسيت غير نرمال ...خلاصه اون شب گذشت خيلي توهم و پكر بودم فرداش باز شروع كرد ب مامانم تيكه بار كردن باز نتونستم چيزي بگم تا گذشت امروز دو روز از اون روز ميگذره ب همسرم گله كردم بااينكه خودش اونجا بود و حرفاي مادرشة شنيد زد زيرش ك نه مامانم همچين حرفي نزده و هرچي بود بدتر بارم كرد و گوشيشو خاموش كرد و رفت ...حالم خيلي بده ...از طرفي نميخواستم مادرم اين جرياناتو بفهمه ولي حرفامونو شنيده و خيلي دلخوره ما خيلي بهشون عزت و احترام ميذاريم ولي اونا نه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادر من ترك هست ..چند روز پيش رفته بوديم شهر مامانم اينا همسرمم همراهمون بود من از اونجا براي خواهر ...

دعوا که نمیخواسته بکنی.اما حرفتو میزدی،میگفتی مادر من ترک هستن،خودمم ترکم.از شما بعیده توهین کنی

ديگه هم روا نيست به اين عوضي بگي ماماااان....گفتي خواهرانه راهنمايي كنيم،خواهرانه ميگم سطح بيشعوري و بد ذاتيشون اينقددددر بالاس كه احترام رو نميفهمن.فقط مقابله به مثل يا قطع رابطه.احترام بذاري نميگن دختر خوبيه ميگن عجب خر خوبيه.البته ببخشيد.

توروخدا ادامشو بخونيد من تك دختر خانوادم و خانوا م ب شدت روم تعصب دارن منم رو خانوا م خيلي حساسم اين ...

اشتباه ميكنين كه به همچين موجوداتي عزت و احترام ميذارين.جوابشونو ندادين فكر كردن كي هستن.

مادر من ترك هست ..چند روز پيش رفته بوديم شهر مامانم اينا همسرمم همراهمون بود من از اونجا براي خواهر ...

بيشعور با اين كارش ميگه يعني مارو خر حساب كن و برامون كادو نده  بخدا خر شرف داره به اينا خر مردم آزار نيست خر خودش و جد آبادش

ببين توام هروقت باهات صحبت كردن غير مستقيم و با شوخي بزن تو ذوقشون حالش جا مياد يا اصلا  ذوق نشون نده فقط بگو اا مبارك باشه اره خوبه خيلي معمولي

خدايا من ايمان دارم بالاخره حاجتمو بهم ميدي ❤️🙏

عزیزم فقط یک راه حل داره تا زمانی مه عروسشون هستی دیگه کوفت هم نخر براشون ،واسه هیچکدوم،دلیل نداره مالتم بدی فحشم بشنوی،،،،

دیگه کادو تعطیل،حالشون بدتر گرفته میشه،بخصوص روز مادر و تولدش اینکارو کن تا بفهمه خر کیه 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
توروخدا ادامشو بخونيد من تك دختر خانوادم و خانوا م ب شدت روم تعصب دارن منم رو خانوا م خيلي حساسم اين ...

هر چيزي رو ب نحوي همون موقع ب روي همسرت بيار در غير اينصورت بعدا ميزنه زيرش!

مثلا همونجا اروم ب شوهرت ميگفتي مامانت گفت ترك خر!!! منظورش ب مامان منم بود؟نميدونه مامان منم تركه؟

خيلي اروم ساده بي دردسر!

ديگه نميزد زيرش حرفتم ب شوهرت همون موقع گفته بودي نه بعدا با دعوا و ناراحتي!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

همسرم هميشه تا اسم خانوادشو ميارم حتي اگر بهم بدي كرده باشن طرف اوناروميگيره از طرفي من خودم الان براي جهيزيم دارم سنگ تموم ميذارم حتي خونه هم اززخودم دارم ميدم همسرم ميگه طلا نميخرم برات اتليه باغ و اينا نه مهموناتونو بيار زير صدنفر و باهمه اين لطفايي ك اصلا نبايد بكنم باز خيلي خودشونو بالا ميدونن و اذيتاشون تمومي نداره من ك كلا رفتو امدم باهاشون صفر شده ولي همسرم ك حامي من نيست خيلي ناراحتم ميكنه الان تازه حق ب جانب شده ك چرا هار شدي تو لياقته منو خانوادمو نداري بايد رفتارمو باهات تغيير بدم ك تو ب مادر من داري حرف ب دروغ نسبت ميدي نميدونم چكار كنم 

چي بگم والا ولي تجربه به من ياد داده بعضيها اصلا ليافت يكرنگي و محبت ندارند بايد ازشون فاصله گرفت فقط 

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

حساسيتم نده دستشون با قوميتت مسخره كنن

جوك تركي بگن يا از اصطلاحات معروف استفاده كنن

بيخيال باش

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706