2733
2734
عنوان

سوال برا اقدام

149 بازدید | 43 پست

سلام من8 ام هر ماه پری میشم دوره عدت ماهانه ام چن روزس؟؟ کلا سر در نمیارم که میگن30دوره 24دوره اینو یکی برام بگه واضح😢

دوم اینکه اخرین روز پری اخرای شب میشه اقدام کرد؟

برای ظهور امام زمان صلوات 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میشه اقدام کرد. دورت 30روزه هس. ینی از 8این ما تا8ماه دیگ چن روزه ک میشه 30پس دورت30روزس.ینی شما از14.15باید کیت استفاده کنیو بری اقدام تاببینی تخمک گزاریت کی هس

راضیم ب رضای خودت.🙌                                             میشه براحاجت رواییم ی صوات مهمونم کنین.ممنونم ❤❤❤
2728

من از شب آخر پریودم تا آخرین روز موعد بعدیم هر یک شب در میون اقدام کردم. خودمو درگیر روز تخمکگذاری نکردم.

قرص ویتامین ای هر شب. دی هفته ایی یک بار. فولیک اسید هر صبح مصرف کردم.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
اره میشه اقدام کرد. دورت 30روزه هس. ینی از 8این ما تا8ماه دیگ چن روزه ک میشه 30پس دورت30روزس.ینی شما ...

بهترین کار اینه از بعد پریود شروع کنه یه شب در میون رابطه داشته باشه.

Do not give up  
2738
اره میشه اقدام کرد. دورت 30روزه هس. ینی از 8این ما تا8ماه دیگ چن روزه ک میشه 30پس دورت30روزس.ینی شما ...

ممنون دوره سی روزه رو قشنگ فهمیدم.13و14یعنی جی .یعنی روز 13ام پریود؟

برای ظهور امام زمان صلوات 
بهترین کار اینه از بعد پریود شروع کنه یه شب در میون رابطه داشته باشه.

اره اونم خوبه. اینو براکسایی گفتم ک مث من شرایط ی شب درمیونوندارن

راضیم ب رضای خودت.🙌                                             میشه براحاجت رواییم ی صوات مهمونم کنین.ممنونم ❤❤❤
من از شب آخر پریودم تا آخرین روز موعد بعدیم هر یک شب در میون اقدام کردم. خودمو درگیر روز تخمکگذاری ن ...

بارداری شدی بااین روش؟؟چن وقته اقدامی؟

2706