2737
2739
عنوان

ایده برا زیبا شدن خونه هاااامون....

6013 بازدید | 126 پست

بچه ها این تایپیک و زدم ک هر کدوم هنر کوچیکی داریم برا دکوراسیون و زیبا شدن خونه هامون بهم کمک کنیم بیشتر توضیحات تو عکس باشه ک برا همه راحت باشه

پیشاپیش ممنون از همه

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

یه چنتا شات ایده از اینستا دارم میذارم براتون شاید استفاده ببرید

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم چوب ام دی اف رو دادم برام برش زدن قوطی پلاستیگی باسیخ داغ نصف کردم گذاشتم باچسب حرارتی چسبوندمش.وکنف زدم دورش که چسب مشخص نباشه و داخلش گل گذاشتم .یه طاقچه بزرگ داشتیم اون طور پرش کردم پایینش هم گل طبیعی و اکواریوم گذاشتم 

عزیزم چوب ام دی اف رو دادم برام برش زدن قوطی پلاستیگی باسیخ داغ نصف کردم گذاشتم باچسب حرارتی چسبوندم ...

چقدم عالی

عافرین هنرمند

عزیزم تایپکت مفیده ممنون ایده ای ندارم ولی حتما ازایده های قشنگ دوستامون استفاده میکنم

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

دوستان کار و ایده خودمه برا لباس زیرام دوختم با چنتا تیکه پارچه ک داشتم

2706