2733
2739
عنوان

کیا شیر پاستوریزه به نوزاد دادن؟؟

9317 بازدید | 21 پست

میدونم که میگن شیر پاستوریزه زیر یکسال نباید به نوزاد داد.

کسی بوده ب بچه ۷/۸ ماهه داده باشه؟؟ ب غیر از فرنی منظورمه، توی شیشه . 

غیر از اینکه اسهال بیاره چه مشکلی مگه داره؟؟؟

نصیحت نکنین که نده و وااای و فلان و ....

فقط میخام بدونم ب جای شیر خشک کسی داده به بچش یا نه.

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

من خواهرشوهر خواهرم از نوزادی میداد.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ندادم.

به جز اسهال مشکل اصلیش غیر مغذی بودنش هست چون باعث عدم رشد مناسب و نرمال مغزی و جسمی کودک میشه. بخاطر همین تا یکسالگی صد درصد تغذیه یا باید شیر مادرباشه یا شیرخشک. چون غذای اصلی کودک شیر هست.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740

عزیزم علاوه بر اسهال به این دلایل نمیشه داد به نوزاد زیر یک سال:

کلیه ی بچه نمی تونه پروتیئن ها و املاحش رو تصفیه کنه و به کلیه ها فشار میاد و خطرناکه.

مواد مغذی ای که تو شیر مادر و شیرخشک هست و برای رشد بچه ضروریه تو شیر گاو نیست. مثل آهن و ویتامین سی و...

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ندادم ...خب اینم در نظر بگیر بدن بجه رشدش تا ی سال خیییلی وابسته شیر هست قطعا شیر قوطی ۲۶ تومنی با شیر سوپر مارک فرق داره

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من خواهرشوهر خواهرم از نوزادی میداد.

مشکلی پیش نیومده؟؟

والا خاهر خودم از ۴ ماهگی ب پسرش میداد. اما دکترا خیلی میترسونن!!!

من ندادم. به جز اسهال مشکل اصلیش غیر مغذی بودنش هست چون باعث عدم رشد مناسب و نرمال مغزی و جسمی کودک ...

شیر خودمو میخوره همش . فقط شبا یه وعده خشک میدم. میخام ب جای اون میخام بدم. 

مشکلی پیش نیومده؟؟ والا خاهر خودم از ۴ ماهگی ب پسرش میداد. اما دکترا خیلی میترسونن!!!

نه فکر نمیکنم. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
عزیزم علاوه بر اسهال به این دلایل نمیشه داد به نوزاد زیر یک سال: کلیه ی بچه نمی تونه پروتیین ها و ا ...

مرسی عزیزم از راهنماییت

شیر خودمو میخوره همش . فقط شبا یه وعده خشک میدم. میخام ب جای اون میخام بدم. 

اخه روزی یک وعده شیر خشک انقدری هزینه برنمیداره

شیر خشک ارزون بخر مثل گیگوز

البته شاید مشکل شما هزینش نباشه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706