2737
2734
عنوان

بیاین ببینین من بد کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

209 بازدید | 22 پست

خانوادم قبل از عقد گفتن اجازه تحصیل بدین شهریه دانشگاهشو خودمون میدیم 

حالا امروز رفتم کارت پدرم رمزدومشو بگیرم پرداخت کنم شهریه رو 

اخری شوهرم میگه بزن ببینم چقد موجودی داره کارتش 

گفتم وا بماچه کارتو دادن شهریه مو بریزم اینکه چقد داره بماچه

گفت عه بزن دیگه 

منم گفتم نه یهو اخم کرد و دادو بیداد که بشییین بریم زووود😐

گفتم توقعت بیجاست یعنی چی که بزن ببینم چقد پول داره (نقششو میدونستم میخواست ببینه پول چقد داره منو تحریک کنه پول بگیرم ازش برلی قسطاش)

حالا قهر کرده قیافه گرفته که چرا من نزدم ببینه موجودیشو 

۲تا کارت داد گفت یکیش خالیه منم از عصبانیت کارت خالیو رمز دوم گرفتم بهش میگم بریم برااون رمز بگیرم میگه بمن چه وقتی میگمت بزن موجودیشو ببینم میگی نه حالا من میگم نه 

چیکارش کنم قهر کرده؟

کارمن بد بود یا اون؟

خدایا خودت هوامو داشته باش

چندروز پیش بخاطر بی احترامی و بی لدبی خواهرش تو روشون ایستاد و ازم دفاع کرد حالا میگه واسه چه کسی خودمو بد کردم 

میگم این قضیه ها ربطی بهم ندارن تقاضات بنظرم بیجا بود

کار همسرت بد بود٬ موجودی حساب پدرتون به ایشون هیچ ربطی نداره٬ کار خوبی کردی اجازه ندادی نگاه کنه.

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
کار همسرت بد بود٬ موجودی حساب پدرتون به ایشون هیچ ربطی نداره٬ کار خوبی کردی اجازه ندادی نگاه کنه.

یجکری قیافه گرفته پررو

چیکارش کنم

من بودم میگفتم ببین بزورکه نمیخاسته پول برداره خاسته ببینه دیگه.حالاخودتوبزارجای خودش ببین خودت ناراحت نمیشدی؟

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔        
چیکار کنم قهر کرده

محلش نده خودش خوب میشه

التماسش نکنیا پر روش نکن شوهر منم دوران نامزدی قهر میکرد هی نازشو میکشیدم نمیتونستم قهرشو تحمل کنم ولی اشتباه میکردم تو اشتباه منو نکن نگران نباش با چند روز و چند ساعت قهر بودن هیچی نمیشه مال خودت باش فکر کن مجردی کم کم خودش میاد سراغت بازم میگم پر روش نکن من کرده بودم الان تازه بعد 5  سال پدرم در اومد تا درستش کردم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
من بودم میگفتم ببین بزورکه نمیخاسته پول برداره خاسته ببینه دیگه.حالاخودتوبزارجای خودش ببین خودت نارا ...

من بخودم همچین احازه ای نمیدم

روم نمیشه بگم ببین چقد پول دارن 

من بخودم همچین احازه ای نمیدم روم نمیشه بگم ببین چقد پول دارن 

کنجکاوی بوده سخت نگیر.الان اون فکرمیکنه بهش اعتمادنداشتی که ناراحت شده

حرفی که توی عصبانیت زده میشه  توآرامش بهش فکرشده  پس ساده ازش نگذر😔