2752
2734
عنوان

تجربه زندگی اسفندماهی با تیرماهی

1766 بازدید | 65 پست

من یه اسفندیم همسرم تیرماهی تازه ازدواج کردیم میخواستم بدونم اوناییکه که ماه تولدشون مثل من و همسرمه تجربه ای از زندگیشون دارن که به مام کمک کنه واسه زندگی بهتر.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

شوهرم تو شناسنامه تیره ولی خودش فروردینه

منم اسفندم

الان میتونم کمکت کنم؟

شوهرم ی ادم جو گیر خود بزرگ بینه

تو خلوتش خودش میدونه هیچی نیس ولی هیچوخ کم نمیاره مخصوصا اگه خانواده ی لعنتیش هندونه بدن زیربغلش

من اسفندی ام شوهرمم تیر . عالیهههههههه همه چی خداروشکر الان 7 ساله ازدواج کردیم . فقط برا زندگی باید تتیر ماهی باید چشم گفتن خیلی بلد باشی و غرورتو له کنی اونوثت همه چییییییی گلستونه😍😍😍

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
شوهرم تو شناسنامه تیره ولی خودش فروردینه منم اسفندم الان میتونم کمکت کنم؟ شوهرم ی ادم جو گیر خود ...

عزیزم اگه خودش فروردینیه، طالعشم فروردین ماهه.

شناسنامه مهم نیست

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2706