2737
2734

خیلی وقتا میبینم یه سریا تاپیک میزنن و ناراحتن که چرا جواب منو ندادین شما فقط تاپیک خانواده شوهر یا خیانت باشه میرین توش بعد میری میبینی تاپیکش سوال پزشکیه 

خب عزیزم‌وقتی اطلاعی نداریم‌بیاییم الکی یه حرفی بزنیم‌ یا اطلاعات غلط بدیم که بدتره تو رو خدا ناراحت نشید

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤗🤗🤗🤗🤗

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.
2731

آفرین.تاپیک زده که چرا نمیاین تاپیکای من مگه خار داره رفتی میبینی سه صفحه جواب آزمایش گذاشته میگه بگین آزمایشام خوبه یا نه نبردم هنوز دکتر ببینه خب مگه ما دکتریم.

فحشم میدن😞

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اصلا نمیدونم چه دلی دارن تو شرایط حاد به جا کمک گرفتن از دکتر میان اینجا تاپیک میزنن اومدیم یکی اشتباهی راهنمایی کرد خیلیا من دیدم سوال تخصصی پزشکی میپرسن خب کلینیک واسه همین سوالاست دیگه

2738

اینجا ۹۹ درصد دکترن. چه حرفا میزنی.😁

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
آفرین.تاپیک زده که چرا نمیاین تاپیکای من مگه خار داره رفتی میبینی سه صفحه جواب آزمایش گذاشته میگه بگ ...

بَده داره بهت احترام میذاره؟ بَده ازت نظر میخواد؟ بَده باهات مشورت میکنه؟ 😁🙈

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بعد جالبیش اینجاس هر بچه 5 ساله این میدونه برای اون موضوع طبیعی نیست باید بره پزشکا

یا نهایتیا یه سرچ تو گووگل کن به جواب نرسیدی بیا اینجا طلب کار باش  

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
آفرین.تاپیک زده که چرا نمیاین تاپیکای من مگه خار داره رفتی میبینی سه صفحه جواب آزمایش گذاشته میگه بگ ...

آره یه سریاشون دیگه از پیش دکتر برگشتن ولی سوالاشونو از دکتره نپرسیدن میان اینجا از ما میپرسن

هر کی دوست داشت بگه براش آیه آلکرسی بخونم 
2706