2733
2739
عنوان

بچه ها سوال دارم بیایین

106 بازدید | 12 پست

من  روزی که از پری تموم میشم تا سه روز بعدش میوفته به وسط ماه و روزهای که اقدام تو اون روز خوب نیست .حالا موندم چیکار کتم.

سه روز بعد تمومی پری تخمک ازاده برا اقدام؟

یا باید فردای پری اقدام کرد؟؟؟،

برای ظهور امام زمان صلوات 

فقط روز پانزدهم و اول و آخر ماه خوب نیست یعنی وسطای ماه فقط یه روزش کاری نکن بقیش اشکالی نداره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
فقط روز پانزدهم و اول و آخر ماه خوب نیست یعنی وسطای ماه فقط یه روزش کاری نکن بقیش اشکالی نداره

مشکل اینجاس وقتی تموم  شدن پریود فرداش سه شنبه و چهارشنبه هست و اقدام تو این روز ها خوب نیس که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیت چیه هی همه میگه من نمیدونم چیه😢

کیت تخمک گذاریه واسه اینکه دقیق بدونی کی روز تخمک گذاریته به نظر من هر روز بزن هر کیت ۵ تا توشه واسه یه ماهت بگیرش طریقه مصرفشم واضح نوشته

کیت تخمک گذاریه واسه اینکه دقیق بدونی کی روز تخمک گذاریته به نظر من هر روز بزن هر کیت ۵ تا توشه واسه ...

کیت رو از بیرون میخرن؟ توضیح بده😢😢😢😢

مشکل اینجاس وقتی تموم  شدن پریود فرداش سه شنبه و چهارشنبه هست و اقدام تو این روز ها خوب نیس که

اینا خرافاته. من خودم از دفتر مرجع تقلید پرسیدم گفت اشکالی نداره

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
کیت رو از بیرون میخرن؟ توضیح بده😢😢😢😢

اره‌گلم از داروخونه بگیر مارک مکس۱۴ خوبه

هر‌روز ساعت ۱۲ اینا استفادش کن نباید ادرار ناشتا باشه بعد  باید حتما یه چیزی خورده باشی میریزی‌تو یه لیوان یه بار‌مصرف زیاد نباید دیگه لیوانو پر‌کنی یه کمی ته ظرفت باشه‌کافیه کیتو میزاری‌تو‌ لیوان بعد چند ۳/۴ دقیقه مشخص میشه اگه یه خط‌بود ینی هنوز موقعه تخمک گذاریت نرسیده اگه دو‌خط شد میتونی تا ۱۲ و ۲۴ ساعت بعدش اقدام‌کنی که به امید خدا باردار شی

کدوم مرجع.؟ روز چهارشنبه رو ائمه هم میگن خوب نیس

مکارم. 

گفت فقط وسط ماه یعنی پانزدهم و اول ماه به جز ماه رمضان و آخر ماه اینکار نشه و پانزدهم شعبان هم به شدت نهی شده