2733
2739
عنوان

کهنه بچه!

2769 بازدید | 20 پست

مولفیکس خیلی گرون شده. میخام پوشک ساده یا کهنه استفاده کنم. 

شورت لاستیکی دکمه ای کسی استفاده کرده؟؟ از کجا بخرم؟ لاستیکی گره ای فیروز داروخونه داره. ولی شورت دکمه ای رو نمیدونم. داروخونه برم یا سیسمونی فروشی؟؟

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

من خریدم داروخونه داره

نگران فردایت نباش خدایه دیروز وامروزت،خدایه فرداهم هست😊ما اولین بار است بندگی میکنیم او قرن هاست خدایی میکند،بهش اعتماد کن🙏🙏💕خدایه خوبم من بهت ایمان دارم من مطمعنم زندگیمو درست میکنی بهت ایمان دارم 💜انشالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااای منم مولفیکس می بستم 

الان که گرون شده مای بیبی بستم رفتیم جایی نم پس داد آبروم رفت 😣😣😣

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍
2740

چطوريه،يعني داخل ابن شورت ها پوشك ساده ميزاريد؟نم پس نميده؟اين شورت ها قابل شستوشويه؟

به منم ياد بديد،منم ني ني بياد نميتونم ماي بي بي بخرم با اين قيمت هاي نجومي

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
عزیزم پوشک معمولی استفاده کنی بهتر از کهنه اس همون کهنه رو باید کلی آب مصرف کنی بشوری بعد چند بار اس ...

اره درست میگی. پوشک ساده پرمیس بسته ای ۶ تومنه.

منم بیشتر روز رو کهنه میذارم لای پای بچم همش دارم کهنه میشورم میگم کمتر پوشک استفاده کنم  ...

جذبش زیاد نیس باید زود ب زود عوض شه. ولی این شورت مشمایی ها پس نمیدن. خیلی بهتره از کهنه شستن. 

چطوريه،يعني داخل ابن شورت ها پوشك ساده ميزاريد؟نم پس نميده؟اين شورت ها قابل شستوشويه؟ به ...

ایناهاش عزیزم. پس نمیده و قابل شستشوعه. پلاستیکیه دیگه. دور پاها و کمرش کش داره که محکم وایسه. میشه روش هم شورت عینکی پوشوند که پایین نیاد

اونوقت این پوشک ساده ها سایز بندی داره ؟  سایز نوزاد چندروزه هم دار

اطلاع ندارم. ولی قطعا باید داشته باشه

2706