2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفلاکس معده و بی خوابی اذیتم میکنه

منتظر شروع دردام هستم و نگران زایمانم...

برام دعا کنید زایمان خوبی داشته باشم🌹🌹🌹🌹

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

بدترین خاطره بارداریم حالت تهوع بود بوی عطر هم میشنیدم حالم ب هم میخورد بعدم یبوست الان هم هموروئید خارجی دکتر گفت خوب میشه بعد زایمان چون الان هر چی شکم بزرگ تر میشه بیشتر بهش فشار میاد درد پریودی استخوان درد و نگم سردرد ک بدتر خستگی و کسلی افسردگی از همه بدم میاد مهم تر از همه بخاطر تهوع زیاد اوایل بارداری زخم معده گرفتم هنوز حالت تهوع دارم 😮😟😩😌

2731
نینیت پسره؟ منم تا ۳ ماهگی همش سر درد داشتم  بعدش دیگ خوب شدم

آره پسره

ان‌شالله تا آخر بارداری راحت و سلامت باشی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
ترس و نگرانی تا دلت بخواد هست  درداستخوان  دنبالچه با سن هم دارم ولی هیچ چیز به اندازه ا ...

منم درد دنبالچه دارم

من شاغلم بخاطر پشت میز نشینی دردش از بین نمیره 

شما هم زیاد رو صندلی سفت میشینی؟

تهوع شدید نفس کشیدنم برام عذاب بود.معده درد شدید در حدی که آبم نمیتونستم بخورم.تیروئید پرکار جوری که تپش قلب گرفته بودم.تازه دوهفته بود که حالم یکمی بهتر شده بود و میتونستم غذا بخورم که دکتر گفت باید سقطش کنی😭.الانم که افسردگی شدید.کارم شده فقط گریه

منتظر اتفاقای خوبم ...  
2740
من ضعف و بیحالی و سردرد آزارم‌میده اوایل تهوع داشتم ولی زیاد نه تو‌بارداری قبلیم شرایطم بهتر بو ...

خوشبحالت ...من نمیتونم اینقدر فداکارانه فکر کنم که فدای سر بچم😕😕😕😕😕😕😕😕😕

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
تهوع شدید نفس کشیدنم برام عذاب بود.معده درد شدید در حدی که آبم نمیتونستم بخورم.تیروئید پرکار جوری که ...

راستی پادرد و لگن درد شدیدم درحدی که شبا از درد لگن از خواب بیدار میشدمو به خودم میپیچیدم.اینام بهش اضافه کن

منتظر اتفاقای خوبم ...  

1 ؛ سر درد و بی حالی تا نصف روز

2: کم خوابی😢 وقتی دراز میکشم حس خفگی دارم

3: همش نگرانم حالش خوبه یا نه 

4: فردا میرم 20 هفته ولی هنوز از حرکاتش هیچی حس نمیکنم تو هفته ی 16 تا 18 یه چیزهایی حس میکردم ولی فکر کنم نفخ بوده نه حرکت نی نی

5: و اینکه از اول بارداری شکمم شل کار میکنه

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
تهوع شدید نفس کشیدنم برام عذاب بود.معده درد شدید در حدی که آبم نمیتونستم بخورم.تیروئید پرکار جوری که ...

ای وای عزیزم چند هفته سقط کردی علتش چی بود

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
ای وای عزیزم چند هفته سقط کردی علتش چی بود

هفته هجده تو سونو آنومالی تشخیص دادن که مشکل قلبی داره.البته بارداری قبلیمم دقیقا همین اتفاق برام افتاد.فکر میکردیم اتفاقیه ولی بار دوم که اینطوری شد دکتر گفت بیماری ژنتیکی دارید و هرچی بچه بیارید اوضاعش همینه

منتظر اتفاقای خوبم ...