2752
2734
عنوان

لانه گزینی

165 بازدید | 20 پست

بچه ها من ۸ روز از موعد پریودمم گذشته.امروز یکم لک قهوه ای دیدم در حد ۱ قطره.ممکنه لانه گزینی باشه.آخه انقد دیر؟؟؟

کمی دل درد هم خفیف دارم.حالت تهوع هم خیلی کم احساس میکنم گاهی

سه روز پیش از خون منفی.بیبی منفی

کسی همچین تجربه ای داره؟؟

امیدت بخدا باشه

اگه لک بینیت ادامه دار و مثل پری نباشه  باز جای امیدواری هست

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا

نه ب خودت امید الکی نده

داری پری میشی

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمال بارداریت زیاده،شاید تخمکت سه چهار روز مونده به پری ازاد شده

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

اینکه میگن روز چهاردهم تخمک گذاریه همه دروغه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
اینکه میگن روز چهاردهم تخمک گذاریه همه دروغه

نه گلی

واسه افراد سیکل منظمه

بعد هم بازه داره .. علائم داره

** حسبنا الله و نعم الوکیل  **  ** لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم **                                                                       بین ۷۲ سر کاش سری بود مرا
برای من تقریبا نامنظم بوده ولی یکسال اخیر بهتر شده بیشتر ۲۸ یا ۳۰ روزه شده

کار خاصی انجام دادی ؟ دارویی چیزی..

علت بی نظمیتون چی بود

من pco ام ..

2706