2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چقد هزینه کردین چندمین باره.جندسالتونه مشکلت جیه

دستمزد خانم دکتر ٢۰۰

٢٢۰ هم iui

٣١سالمه

کم تحرکی اسپرم شوهرم ، روز iui دکتر ازمایشگاه گفت اکثرا هم مردن فقط ٣تا زنده بودناونارو تزریق کرد همین 

مهرماه قراربریم تهران ، گفت دیگه اینجاها هزینه نمیکنم... خیلی هزینه کردیم قبل iui دکترای مختلف...

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
چقد کلا طول کشید مراحلش

روز3 تا ٧ پریودی شبی دوتا قرص

روز ٧_٨ پریودی آمپول تو بازو زیر جلدی 

روز دهم پریودی سونو داخلی

روز ١٢ پریودی دوتا امپول با اختلاف نیم ساعت تو پا زدم . ساعت دقیق رو دکتر هم بهت میگه چه ساعتی بزنی...

روز چهاردهم روز iui بود 

خیلی مراعات کردم خدا نخواست

میشود از امشب قانون تازه ای در زندگی بنا بگذاریم همواره بکوشیم قدری بیشتر از نیازمهربان باشیم.
دستمزد خانم دکتر ٢۰۰ ٢٢۰ هم iui ٣١سالمه کم تحرکی اسپرم شوهرم ، روز iui دکتر ازمایشگاه گفت اکثرا ه ...

ببخشید سرتون درد اوردم.شوهرم منم اسپرمش کمه و کم تحرک و بی کیفیت.میخوام منم ای وی اف کنم و تعین جنسیت میخواسن بپرسم کلا مراحلش چقدر طول میکشه چجدریه نمیخواسم. بیوفته محرم اربعین چون میخوام.مامانم بیاد پیشم بمونه ولی از دسته رفتن دست نمیکشه منم مجبورم بعدش انجام بدم.بخاطر همین گفتم بمزسم چجوریه مراحلش و اینک میگن بلاست جیه

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
روز3 تا ٧ پریودی شبی دوتا قرص روز ٧_٨ پریودی آمپول تو بازو زیر جلدی  روز دهم پریودی سونو داخل ...

اخی.عیب نداره میگن رحم و باید گرم کنی استراحت کنی شما رحمت و گرم کردی؟میگن باید ده روز اب نشاسته بخوری جنین جاشو سفت کنه راسته؟من ی کانال دارم.هرکی موفق شده اینجورگفته

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
نه قرارهای ماه دیگه برم دارو بگیرم ولی شنیدم اکثرا منفی میشه

نا امید نشو ...

ناامیدی، استرس همه اینا میتونن جواب رو منفی کنن ...

با امیدواری کامل برو ... انشاالله نتیجه میگیری 

١۵_٢۰% مثبت میشه ... یعنی از ١۰۰ نفر ١۵_٢۰ نفر ممان میشن ...

برو ... iui مثله تیری تو تاریکیه

ببخشید سرتون درد اوردم.شوهرم منم اسپرمش کمه و کم تحرک و بی کیفیت.میخوام منم ای وی اف کنم و تعین جنسی ...

ivf رو اطلاعی ندارم ... 

اخی.عیب نداره میگن رحم و باید گرم کنی استراحت کنی شما رحمت و گرم کردی؟میگن باید ده روز اب نشاسته بخو ...

نه رحمم رو گرم نکردم فقط غذاهای گرم میخوردم قبل iui

2706