2737
2739
عنوان

متخصص زنان خوب تو اسلامشهر

62116 بازدید | 62 پست

سلام دوستای اسلامشهری میشه یه کمکی بهم کنین تازه ماه اول بارداریمه و تازه متوجه شدم میشه یه دکتر متخصص خوب بهم معرفی کنین تو اسلامشهر ممنونتون میشم

خدایا شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیمارستان امام زمان برو دوتا متخصص داره اسمش یکیش ندا ارجمند بزنگ وقت بگیر

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738

یکیم میدون باغ فیض درمانگاه هست اونجا فقط یکروز درهفته ست

ببخش اسماشون یادم نیس

دکتر اسفهلانی متخصص نیست ولی فوق العاده ست باید قبلش وقت بگیری مطبش شلوغه ولی کارش خوبه فکرکنم بین کوچه سه و پنج باغ فیض هست از هرکی بپرسی میشناستش

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
یکیم میدون باغ فیض درمانگاه هست اونجا فقط یکروز درهفته ست ببخش اسماشون یادم نیس دکتر اسفهلانی متخص ...

اسفهلانی اصلا خوب نیست منو الکی فریز کرد یک سالو نیم عذاب کشیدم

خدایا شکرت   

عزيزم يه توصيه جدي بهت بكنم!!! اصلا نزديك امام زمان نرو به هيچ عنوان!!! من ٤ تا ابجي دارم با دوتا خواهرشوهر كل دكتر زنان اسلامشعر و تجربه هاشون رسيدن دستم!! فقط دكتر باستاني حرف ندارع!!! هم اخلاق هم علم 

دکتر خوبیه؟ ندا ارجمند؟ من دیروز زنگ زدم فقط دربندی بود

من تو بارداری میرفتم پیشش خدایی دکتر خوبی بود 

شهر ری نمیتونی بیای؟

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا