2733
2734
از قدیم و ندیم همیشه به دخترا قبل وبعد ازدواج شوهرداری رو یاد میدادن وهمش میگفتن این زنه که زندگی رو جمع وجور میکنه

همیشه زن باید با همه ی خوبی ها وبدیهای زندگی میساخت

حالا چه اون سختی از طرف روزگار بود یا از طرف همسر و یا......

اما جالبه نشنیدم تابحال هیچ پدر یا مادری به پسرش که فرئا مسئولیت زندگی رو به دوش میکشه آیین همسر داری رو یاد داده باشه

برا همینه که شاید مسئولیت حل کردن همه ی مشکلات زندگی مشترک!!! به عهده ی زن هست

ویا شاید همه این توقع رو دارن

نمیدونم چرا بعضی از آقایون همسرداری رو یاد نمیگیرن

شاید هم تقصیر خودمونه که پرتوقعشون کردیم

نظر شما چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام تنبل جون

دیشب با یکی از دوستام داشتم راجع به این قضیه بحث میکردیم

خانمها از جهات مختلف پیچیده تر از آقایون هستن

ولی نمیدونم چرا آقایون به خودشون زحمت نمیدن که همسرانشون رو بشناسند
تقصیر فرهنگ اشتباهه ماست، همه بار همیشه رو شونه نحیف زن بوده حتی حالا هم که تحصیل کرده و واسه خودش موقعیت اجتماعی داره.... بازهم این زنه که مسئوله
من بسیار دقیق و منظم و توانمندم. من خودم و همه انسانها را دوست دارم
منم دلیلیشو نمیدونم فقط اینو بگم که مادر شوهر من عقیده اش اینه که توی زندگی هر اتفاق بدی میفته مقصر زنه.
مثلا اگه پسرش فلان کارو بکنه به من میگه ببین تو چکار کردی؟!
زن باید کاری کنه که شوهره بعد از کارش سراز پا نشناخته پرواز کنه بیاد خونه انگار مرد هیچ وظیفه ای نداره . زن باید
حکم آهن ربا که چه عرض کنم حکم مرد ربا رو داشته باشه و همش سعی درین داشته باشه که شوهرشو به خودش و
سر موقع خونه اومدن جذب کنه.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
دقیقا ترانه جون

رفتارهای اجتماعی مردممون در بعضی شرایط خیلی زننده است

مخصوصا در برخورد با خانمها

مثلا یه نمونه ش تو رانندگیه که همه ی خانمها نمونه شو دیدن

راننده ی مرد وقتی یه راننده خانم میبینه

به صورت اتوماتیک سیستم ...ریزیش فعال میشه
خانواده شوهر من هیچ وقت نمیگن برای بهتر شدن زندگی یه مرد چه کارایی باید انجام بده. فقط میگن برای اینکه مردو
جذب بکنی باید خودتو براش ریز ریز کنی با محبت خفش کنی.
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706