2752
2734
عنوان

نی نی منم دنیا اومد

1851 بازدید | 27 پست

اولا بگم برای همه منتطرای اینجا دعا کردم ان شالله یکی یکی بگیره.قرار بود هشتم سزارین کنم چهار زودرس شدم.ان شالله منتظرا دامنشون به حق امام علی سبز بشه

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬

تبریک عزیزم‌😍❤❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ای جونم مبارکه عزیزم 😍😍😍

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ااای جان 

چقدر قشنگه 😍😍😍

خدا حفظش کنه 

انشالله مرد بزرگی تو اینده بشه😍

برا منم دعا کن نی نیم سالم بیاد بغلم و ادم صالحی بشه تو اینده . لطفا😍

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
2706