2737
2734
عنوان

از این فرهنگ بدم میاد

433 بازدید | 18 پست

سلام 

خیلی ناراحتم وقتی میام تاپیکای خونوادگی رو می خونم و با مشکلات خودم و مشکلات آدمای اطرافم کنار هم می چینم می بینم مشکلات زندگیای خونوادگی اول و آخر به فرهنگ بد و غلط کشورمون بر میگرده 

اینکه خونواده های طرفین مخخخصوصااا خونواده پسر به راحتی به خودشون اجازه دخالت و تعیین تکلیف کردن میدن

اینکه بچه هامون رو حرف گوش کن بار آوردیم و این یه فضیلت فرهنگیه به جای مستقل بار آوردن 

نتیجش همین میشه که مردا بعد ازدواج فکر می کنن اگه مطیع مادر و پدرشون باشن بهترین فرزندن 

از فرهنگ مردسالار ومادرشوهر سالار و زن ستیز بیزارم 

از قانونی که هیچیش به نفع زن نیست حتی مهریش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این روزا خیلی میبینم تازه عروس هایی که از وابستگی شدید و غیر معقول عاطفی و فکری همسرشون به مادرهاشون شکایت میکنن.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2738

عینا شاید بالای نصف طلاقا از دخالت خانوادا ها و وابستگی غیر معمول  روجین به مامان بابا شون نسات میگیره

درون من جهانیست... برای اداره آن هزاران راه امتحان کردم... و بهترین فرمانروای جهانم وجدانم است.. و چه کافیست... 
2706