2737
2739
عنوان

لیکن پلان

| مشاهده متن کامل بحث + 26323 بازدید | 120 پست
خیلی دوره بهم عزیزم به جراح نشون بدم راهنماییم میکنه ؟البته ممنون عزیزم ⚘

به یه دندانپزشک خوب نشون بدی بهتره.اگه نه یه متخصص دهان.بقیه پزشکا راجب دهن زیاد اطلاعات ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به یه دندانپزشک خوب نشون بدی بهتره.اگه نه یه متخصص دهان.بقیه پزشکا راجب دهن زیاد اطلاعات ندارن

ممنون عزیزم دکتر خودم جراحه برام ارتودنسی کرده اون گفت چیزی نیس ولی تموم مشکلات دهان من از ارتودنسیم شروع شد یبار مفصل تاپیک میزنم درباره ی ارتوم تا بقیه تو مشکلات من نیفتن😔

درخواست دوستی قبول نمیکنم
مال همسرمم کناره های زبونشه بعضی وقتا لپش هم درگیر میشه.اونم قرمزه ولی خیلی عمیقن زخما هیچی نمیتونه ...

سلام عزیزم شوهرت نمونه گرفت چی تشخیص دادند منم لینکن پلان دهانی دارم

2728
سلام عزیزم شوهرت نمونه گرفت چی تشخیص دادند منم لینکن پلان دهانی دارم

سلام گلم.نه نمونه نگرفت.دوترش رو عوض کردیم فعلا تحت درمانه.قبلا تقریبا همیشه زبونش زخم بود.الان که دارو مصرف کرده و پرهیز غذایی داره خیلییییی خوب شده.یعنی در طول ۳ ماه فقط دوبار زبونش زخم شده اونم متوجه شدیدیم که دلیل عصبی داشته

سلام گلم.نه نمونه نگرفت.دوترش رو عوض کردیم فعلا تحت درمانه.قبلا تقریبا همیشه زبونش زخم بود.الان که د ...

ببخشید میشه بپرسم داروش چی هس؟ پیش چ متخصصی میره؟

در دیاری که در آن نیست کسی یار کسی/ کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی/
ببخشید میشه بپرسم داروش چی هس؟ پیش چ متخصصی میره؟

پیش متخصص عفونی و گرمسیری و ایمونولوژی میره.همسرم چون آسم داره فعلا فقط داروهای کنترل کننده آسم بهش میده.گفت همین داروها زبونشو بهتر میکنه.بیشترین قسمت درمان زبونش پرهیز غذاییه.کنجد ارده انبه گوجه بادمجون ادویه فلفل آویشن دارچین آجیل تخمه فست فود بوی گل و گیاه حیوون خونگی کیوی.اینا کلا ممنوعه.۸۰ درصدشو رعایت کردیم خیلی بهتر شد

2740
عزیزم شما هم توی دهانتون درگیر شده یا بدن

من  بدنم بود .. و همینجور هم هی بدنم داره بدتر میشه ... هقته پبش فسنجون خورذم .. دهنم یه افت بزرگ زد . ترسیدم رفتم دکتر . دکتر تا دید گقت این افت هستن . و الان که تقربان بک هفته می گذره ، دهنم خیلی بهتر شده . ولی بدنم هر روز یک جای جدید میزنه و دیگه می مونه .. نمیدونم باهاشون چیکار کنم.. افسردگی گرفتم .