2733
2734
عنوان

لیکن پلان

| مشاهده متن کامل بحث + 26324 بازدید | 120 پست
سلام ببخشید من داشتم سرچ میکردم خوردم به این تاپیک من دو طرف گونم از داخل دوتا خط سفیده گاهی از بین ...

وای منم اینجوریم، فهمیدی چیه؟؟؟؟ من زبونمم خط میوفته

میشه واسه سلامتیم یه صلوات بفرستی!!!😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید من داشتم سرچ میکردم خوردم به این تاپیک من دو طرف گونم از داخل دوتا خط سفیده گاهی از بین ...

عزیزم منم دقیق مشکل شما برام پیش اومده رفتم دکتر گفتن لیکن پلان دهانی هست. شما خوب شدی؟ خواهشا بیا بگو خیلی نگرانم

عزیزم منم دقیق مشکل شما برام پیش اومده رفتم دکتر گفتن لیکن پلان دهانی هست. شما خوب شدی؟ خواهشا بیا ب ...

عزیزم من رفتم دکتر دندونپزشکم نشون دادم گفت نه لیکن پلان نیست 

اگر ناراحتی و مضطربی برو پیش متخصص بیماری های دهان و دندان 

تو تهران یکی دکتر هومن ابراهیمی هست یکی هم دکتر سودابه سرگلزایی

من خودمم از عکسای گوگل این حرف و زدم

بعد که رفتم دکتر گفت نه نیس 

شماهم برو پیش متخصص من اطلاعات چندانی ندارم دربارش

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2731
ممنون که اومدی جواب دادی. وقت گرفتم برم ببینم چی میگه دکتر. چند وقت بعد خوب شدی شما؟  

عزیزم کلا متفاوت بود با چیزی که فکر میکردم‌گرفتم چیزی که فکر میکردم نبود 

بری دکتر راهنماییت میکنه سلامت باشی

درخواست دوستی قبول نمیکنم

سلام عزیزم من حدود ۵ ماهه کشاله رانم‌ کبود مانند شده ولی سطحش صافه و پوسته میده که چندتا دکتر رفتم‌گفتن لیکن پلانه البته خوندم سرچی که کردم وایه من لیکن پلانه وارونه هستش که بیشتر توی چین و چروک ها خودش و نشون میده وظاهرا زیربغلمم‌درگیر شده راستش توی این مدت کاملا افسرده شدم خیلی میترسم ازین که تمام بدن و بگیره و من نتونم کاری کنم توروخدا شما که تجربتون بیشتره بهم بگید باید چیکار کنم😢

البته من هنوزم شک دارم که لیکن پلان باشه چون هیچ جای دیگه بدنم‌نیس این در حالی بود که من لیزر موهای زائد میرفتم‌و توی جلسه سومم این سر و کلش پیدا شد توی کشاله رانم‌و اولش خیلی کوجیک بود و به مرور زمان بزرگ شد اندازه دو بند انگشت به رنگ قرمز قهوه ای تیره و سطح کاملا صاف و بدو خارش کسی تجربه ای این چنینی نداره منو راهنمایی کنه؟

2738