2737
2734
عنوان

لیکن پلان

| مشاهده متن کامل بحث + 26323 بازدید | 120 پست
خ وب میشه؟درمان که نداره میگن باید کنترلش کرد،یعنی همیشه باید پرهیز غذایی باشم؟چه غذاهایی برام بد ...

عزیزم درمان قطعی نداره و باید همیشه دارو ها و رژیم غذاییش رو رعایت کنید .مثلا غذاهایی که مخاط رو تحریک میکنن مثل تندی یا داغ پرهیز کنید

عزیزم درمان قطعی نداره و باید همیشه دارو ها و رژیم غذاییش رو رعایت کنید .مثلا غذاهایی که مخاط رو تحر ...

ادویه جات برام ضرر داره ؟زردچوبه چی به غذا که نمیشه زد،گردو هم بده؟چای خیلی دوست دارم برام بده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادویه جات برام ضرر داره ؟زردچوبه چی به غذا که نمیشه زد،گردو هم بده؟چای خیلی دوست دارم برام بده؟

خانم دکتر یه سوال مهم که باعث نگرانی من شده ,تو نمونه برداری،لیکن پلان من دیسپلازی هست یعنی پیش سرطانی،اگر رعایت کنم سرطان نمیشه؟ایا پرزها برمی گرده یا برای همیشه زبونم لکه های بدون پرز داره؟

ممنون میشم جواب بدین  

تو مصرف ادویه جات زیاده روی نکنید به مرور باید دستتون بیاد که مخاطتون به چی واکنش نشون میده .چای داغ نخورید بذارید ولرم بشه

2728
خانم دکتر یه سوال مهم که باعث نگرانی من شده ,تو نمونه برداری،لیکن پلان من دیسپلازی هست یعنی پیش سرطا ...

عزیزم شما رعایت کن و توکل کن به خدا ان شالله که بدخیم نمیشه قطعا مراعات کردن میتونه کمک کنه .

عزیزم شما رعایت کن و توکل کن به خدا ان شالله که بدخیم نمیشه قطعا مراعات کردن میتونه کمک کنه .

درست می فرمایید ولی من هر چی میخوام بخورم میگم نکنه بد باشه مثلا تخم مرغ ،شیرینی،ماکارونی ،تن ماهی و...،پس بای هر کدام زبانم را تحریک کرد نخورم 

واقعا سخته برای من

ممنون که جواب دادین

2738
چند وقت زخمی توی دهانم ذارم که سفید رنگ شده و پزشک دهان دندان تشخیص لیکن پلان دادن.اگر کسی این مشکل ...

سلام خانوم اگه پیام منو میبینین جواب بدین لیکن پلانتون خوب شد پیش کدوم دکتر رفتین