2737
2739
عنوان

درد زایمان

310 بازدید | 20 پست

سلام میدونم سوالم تکراریه ولی لطفا کمکم کنید دردای مث درد پریود دارم و تو رحمم تیر میکشه برم بیمارستان؟ بنظرتون بستری میکنن؟ هفته اخرم هست. چیکار کنم درد اصلی بیاد؟ پیشاپیش ممنون از نظراتتون 

ب ساعت نگاه کن تا منظم شد دردا برو

یکی مثل #علیزاده تو دلِ کفر یه تنه داره شبکه‌های زنجیره‌ایِ ضددین و نظام و انقلاب رو میکوبه !از اتحاد ایران دم میزنه !یکی هم تو دلِ شیعه‌خونه تمام دغدغه‌ش اینه ک تو هیئت ماماناتون رو نفرستید خواستگاری یا فلان غذا رو پختم یا بریم فلان مداح روضه بترکونه!!!دومی تازه فریادم‌ میزنه#ما_اهل_کوفه_نیستیم!...

چندهفته ای؟نه باباحالازوده شایددردکاذب باشه حالااگه نگرانی برو یه ان اس تی بگیراگه مشکل نداشت دردا روبیشترشوتوخونه تحمل کن بعدکه شدیدشدبروبیمارستان

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

البته خیلی هم زود نرو فاصله دردا ب ده دقیقه رسید برو

یکی مثل #علیزاده تو دلِ کفر یه تنه داره شبکه‌های زنجیره‌ایِ ضددین و نظام و انقلاب رو میکوبه !از اتحاد ایران دم میزنه !یکی هم تو دلِ شیعه‌خونه تمام دغدغه‌ش اینه ک تو هیئت ماماناتون رو نفرستید خواستگاری یا فلان غذا رو پختم یا بریم فلان مداح روضه بترکونه!!!دومی تازه فریادم‌ میزنه#ما_اهل_کوفه_نیستیم!...

عزیزم خدا کمکت کنه نخ عذابت میدن بذار درد اصلی سراغت بیاد کمتر اونجا معاینه بشی. شربت زعفرونی و چایی نعناع بخور

میشه برای سلامتی خونوادم و عشقمو فرزندم یه صلوات هدیه کنی😥😥
چندهفته ای؟نه باباحالازوده شایددردکاذب باشه حالااگه نگرانی برو یه ان اس تی بگیراگه مشکل نداشت دردا ر ...

هفته چهلمه زوده؟؟؟؟؟؟🤔😐

شربت زعفرون غلیظ و گل گاو زبون دم کن بخور

منم دعا کن لطفا خواهشا

2740

وقتی انقباض داشتی دستتوبذار روی شکمت فشار بده اگه سفت بود درد واقعی اگه فرو رفت کاذبه.زمان بگیر بین انقباضهات اگه فاصله دردهات منظم بود و نزدیک به هم درد واقعیه..معمولا بهتره ک تا ۵ سانت دهانه رحم دردارو تو خونه بکشی البته اگه خونریزی تا پارگی کیسه اب نداری..و برای زایمان زودتر دم کرده زعفران مصرف کن،نزدیکی بدون جلوگیری و ورزشهای مثل چهار دستو راه رفتن تو خونه از پله بالا و پایین رفتن پیاده روی و...

بچه هاتوروخدازعفرون روتوصیه نکنید زعفرون واسه بعضیاخیلی بده به هرکس نمیسازه خدای نکرده باعث مرگ جنین میشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

سعی کن دوش آب گرم بگیری کنجد بخورخرمابخور چیزی که شک داری نخور بیشترپیاده روی باپاهای بازبکن وپله بالاپایین کن

2706