2777
2789
عنوان

یه سوالی همیشه ذهنمو درگیر کرده......

832 بازدید | 126 پست

بخدا قصد بدی از عنوان کردن این موضوع ندارم ولی برام سواله هرکی میتونه راهنماییم کنه.

چرا وقتی یه مشکلی داری یا یه بیمار عزیز تو بیمارستان داری اطرافیان بهت میگن خدا ارحم الراحمینه و مشکلت رو حل میکنه و به خدا توکل کن.!!!!!

پس چطور خیلیا رو دیدم مثلا مریضاشون تو بیمارستان میمیرن ....پس یعنی خدا به اونا توجهی نداره؟

یا مثلا اگه بگم بی پولم....بقیه میگن خدا روزی رسونه....پس چطور بعضی از کودکان کار رو تو ظل گرما میبینن کار میکنن یا گدایی میکنن...یعنی خدا برای اونا مهربون نیست که یه زندگی اروم بهشون بده...

یا میگن خدا مهربونه اصلا دلش نمیاد اون دنیا بنده ش رو عذاب و درد بده.....ولی مثلا زنی که میخواد طبیعی زایمان کنه اینهمه درد میکشه و خدا هم میبینه....

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی منو لایک کنه برم جوابارو پیدا کنم بیام.

آه از غمی که تازه شود باغمی دیگر 😭😭😭                                                             خدایا صبر بده به ما زمانی که لا نعلم الا خیرا  دیگر رو با بغض و گریه میشنویم،زمانی که دیگر ابراهیمی پشت سر نیست😭                                      تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

تو كه از آينده اون كودك كار با خبر نيستى شايد آينده قشنگى در انتظارش هست و تو نميدونى 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

من هم نماز میخونم هم روزه میگیرم ولی حقیقتش مدتیه سست شدم.ایمانم ضعیف شده....

میگم این چیزایی که این ا خ و ن د ها میگن نکنه همش دروغ باشه بخاطر منافع خودشون....حجاب و اتش جهنم و نماز و روزه  و...

عزیزم شمامیری پیش پزشک چقدربهش اعتمادداری؟دکترمیگه عمل جراحی یادارو یاامپول یاشیمی درمانی یاهرچیزدیگه ای وشماوهمه ی مابدون پرسش وبدون فوت وقت قبول میکنیم چووووووون بهش اعتمادداریم که دکتربد مارونمیخوادخیرخواه ماست پس چرامابه خدااعتمادنداریم که هرچی پیش بیادخداوند برای مابهترین رورقم زده ومیزنه مابه پزشک انقدراطمینان داریم ظلم نیست دربرابرخداکه هزاران هزاران برابر ازون مهربانتره ااعتمادداشته باشیم

شمابراپزشک ودرداش چون وچرامیاری نه ولی براخداچی؟

ی سوالی ک ذهن منو درگیر کرده اینه ک مگ نمیگن خدا ازهمه چیز آگاهه یا خدا همیشه خوب بنده شو میخواد؟پس چرا گاهی شرایط رو جوری میکنه ک بنده به گناه بیفته😓بعضی وقتا ب زندگی بعضیا نگاه میکنم میگم اصلا خدا کجاست😢استغفرلا😑

واسه زندگیم یه صلوات میفرستین عشقا؟
واقعا سوال من هم هست چرا انسان را در شادی نیافرید😢😓 و اینکه نهایتا اگر به کسی ظلم کردیم بلا سرمون ...

بنظرتون اونوقت آفرینش بی معنی نبود همه مثل هم درآرامش و یکنواختی بعد چی میشد 

من پدر خدابيامرزم خيلي اعتقاداتش قوي بود

ماهم قديما اينطور بوديم

تا اينكه بابام مريضي سختي گرفت و فوت شد

با فوتش مشكل ندارم، بالاخره همه يه روزي بايد بريم ولي چيزهايي پيش اومد

بعد اون اصلا خدا و وعده هاش برام مهم نيست، خود حرفهاي خدا همش تناقض داره

مدام هم وعده سر خرمن

از وقتي بيخيال شدم خيلي ارامش دارم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

من دلم برای بچه های بدبخت و فقیر که ارزوی همه چی رو دلشون مونده و تو ظل گرما کار میکنن میسوزه.....چرا خدا کمکشون نمیکنه ....چرا بعضیا بچه ها غرق خوشبختین ولی این بیچاره ها اینطورن

دنيا دارمكافات هرعملى كه تو اين دنيا انجام بدى خدا تا پاداش يا مجازات اون عمل رو بهت نده نميميرى اين جهنم و بهشتم كه ميگن ما نديديم خدا صلاح بندهاشو بهتر ميدونه اون مريضى كه ميميره ميتونه قطع نخاع يا زمين گير بشه كه بيشتر زجر بكشه ولى خدا صلاح ميبينه كه بميره مرگم حق همه ماست 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2801