2737
2739
عنوان

جراحی بینی

179 بازدید | 13 پست

میخوام بینمو عمل کنم بهم میگن  عمل لازم نداری بینیم نیمرخم افتادگی داره یه مقدار میخوام بردارم کلی ترسوندنم از بی حسی و بی هوشی اعصاب ندارم همه فاز منفی میدن 

منم میخواستم اما الان کاملا پشیمون شدم

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا ترس نداره من عشق این زود تر بینیمو عمل کنم جون بینیم یه مقدار مجرای تنفسیش تنگ  ولی فعلا  تمام فکرم شده بارداریم ولی بعد زلیملن حتما میرم

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

نترس بابا اصن درد نداره

من پارسال تو مطب غش میکردم از ترس

دیروز بینیم 1ساله شد

خیلیم راضیم که عمل کردم

دلتو گردگیری کن خانوم ، مثه خونه ... یه دسمال بکش رو کله غصه هات ، بریزشون دور از پنجره🍃🍂🍁

بنظر من تا زمانی که  خیلی فجیع نباشه بینی نباید خودتو ببری زیر تیغ

البته نظر منه

شایدم چون خودم بینیم خوبه نظرم اینه

یا شاید چون نظرم اینه بینیم رو خوب فرض میکنم

مبحث سنگین بود

۳ دقیقه سکوت 😉😁😁

2740

اصلا ترس نداره درد هم نداره فقط سه چهار روز اول گلو درد داری اونم بخاطر بیهوشی وگرنه دردی نداره 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
پیش چه دکتری رفتی عزیزم 

دکتر میلانی خیلی طبیعی عمل میکنه ولی به شدت ورم داره کاراش نمیدونم چرا . کار خراب هم داره باید خودت همه ی دکترا رو بری از نزدیک مریضارو ببینی . البته من اصلا نگشتم خواهر همسرم هم پیشش عمل کرده بود که به نظرم خوب میومد

من بینیم خیلی گوشتی بود واسه همین می گفتن نه تو نمیتونی جراحی زیبایی بینی انجام بدی شکل بینیت برمیگرده و نوکش می افته! یه بلاگره بود که اونم بینی گوشتی داشت عمل کرده بود خوب شده بود یه سری پزشکشو معرفی کرد گفت دکتر راستکاری بوده جراحش. منم پیش چندتا جراح بینی رفتم پیش دکتر راستکاری هم ویزیت شدم. آخرشم پیش خودش انجام دادم. خیلی خوب و طبیعیه شده راضیم واقعا