2733
2739
عنوان

من بداخلاقم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 5855 بازدید | 38 پست

من نمیدونم باید چیکار کنین فقط خواستم بگم اگر با اطرافیان هم اینجوری هستین سریع یه فکری کنین 

یکی از اطرافیان نزدیک ما دقیقا همینطوریه هروقت میخواد جایی بره بقیه غصه شون میگیره از بس جیغ و داد میکنه و جنگ اعصاب راه میندازه الان بقیه علننا باهاش کمتر رفت و آمد میکنن

من نمیدونم باید چیکار کنین فقط خواستم بگم اگر با اطرافیان هم اینجوری هستین سریع یه فکری کنین  ...

نه کلی دوست دارم

فقط با شوهرم کم و بیش خونواده خودم☹

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی زبونم تند و تیززه امروز داشتم سر یه موضوعی گریه میکردم به خدا گفتم میدونم چون من مادرمو احترامشو نداشتم واسه همینه انقد دردسر دارم تو زندگیم نمیدونم چیکار کنم خدا منو ببخشه مادرم منو ببخشه

2731
نه کلی دوست دارم فقط با شوهرم کم و بیش خونواده خودم☹

استارتر سلام خوبی اخلاقت بهتر شد عزیزم ؟چیکار کردی ؟بگو منم انجام بدم

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
استارتر سلام خوبی اخلاقت بهتر شد عزیزم ؟چیکار کردی ؟بگو منم انجام بدم

نه عزیزم😂

تازه بدترم شده یه بچه دیگه هم دنیا اوردم کلا بی اعصاب تر شدم😂😂😂😂😂😂

نگا کن الان تو کارهای بدت رو میدونی این یعنی تو مشکلی نداری فقط این کارایی که میکردی رو نکن دیگه مگه چقد سخته

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
نگا کن الان تو کارهای بدت رو میدونی این یعنی تو مشکلی نداری فقط این کارایی که میکردی رو نکن دیگه مگه ...

روح جان الحق نامت برازندته تو تایپیک سال ۹۷چه میکنی اونم بافاصله بعد جواب دادن من🤯🤯🤯🥴🥴🥴😬😬

2738
روح جان الحق نامت برازندته تو تایپیک سال ۹۷چه میکنی اونم بافاصله بعد جواب دادن من🤯🤯🤯🥴🥴🥴😬😬

😂😂😂 عجب گول خوردیم😂😂😂😂

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐
منم اینطوری ام  مثلا میخوام دلدارب هم بدم حالت تند میگیره  حرفام همیشه حقه ولی با تندی م ...

وای دقیقا

من اسفندیم

تو روخدا حرف تیکه دار نزنینا حوصله ندارم

همیشع ارامشت حفظ کن . منم چند روز پیش غرور بابام را له کردم ولی بوسش کردم آشتی کردیم . 

موقع عصبانیت تا 10 بشمار نفس عمیق بکش آهنگ بزار برقص ورزش کن

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم ....