2726
عنوان

من بداخلاقم😢😢

5853 بازدید | 38 پست

سلام

چیکار کنم اخلاقم خوب شع؟

شوهرم همیشه میگه ازت هیجی نمیخام فقط مهربون باش بلد نیستم

الکی داد و بیداد میکنم عصبیم

چکاب اینا میدما همه چیم سرجاشه

انصافا شوهرم مهربون و خوش اخلاقه

۷ ساله ازدواج کردم تا دو سال اول بهم تو نمیگف ولی من چه بلاهایی سرش درنیاوردم

فردا برای یکاری میخاد بره یه شهر دیگه

تا همین ده دقیقه میش داشتم دعواش میکردم حرف های ناجور اینا.بخدا خیلی دوس دارم ادم شم ولی نمیتونم چکنم

اخلاقم تنده همه رو رنجوندم از خودم بدم میاد

حالا جدا از اینا من اهل خدا پیغمبرم گناهای من در همین حده

بخام توبه کنم قبول میشه

چطور توبه کنم

چطور حس ارامش خدایی رو مهمون قلبم کنم؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ک حرفم ناامید کنندست

اونلحظه ک میخوای دعوا بیفتی زبونم لال به این فکر کن سوهرتو تویه سانحه از دست دادی.....اروم میشی

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2728

بیشین تو یه دفتر حالاتتو بنویس هر لحظه چه احساسی داری بعد از خودت بپرس علتش چیه  اونقدر بنویس با خودت حرف بزن تا خودتو کشف کنی ریشه این رفتارها تو پیدا کنی فقط بنویس

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم

عزیزم اگه از لحاظ مال مشکل ندارین،یه دوره دکتر طب سنتی برین

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

استارتر یه طب سنتی هم برو

مزاجت رو بررسی کن 

و اصلاح مزاج کن

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

شوهرم ۹۰ درصد جنبه مثبت داره

ولی من فقط جنبع های بدش همیشه رو مخمه

ههی اونا رو بزرگ میکنم

از نظر اطرفیان شوهر من هیچ مشکلی نداره 

همه غبطه میخورن

حالا از شوهرم گذشته

چیکار کنم صدام اروم شه☹☹☹

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

اول خوشبین باش . دوم اینکه بگذر از هر چی ک فکر میکنی بهت برمیخوره . چون شما ادم حساسی هستی سریع هر حرفیا بخودت میگیری . سعی کن تو‌هر جمعی بیشتر سکوت کنی هر وقت هر چیزی گفته میشه بخودت نگیر .. همیشه شوهرت هر کاری میکنه ک فکر میکنی برخلافه نظرته . سریع خوبیاش پیش چشمت بیاد .یا مثلا اندازه دوست داشتنت نسبت بشوهرت بیار پیش چشمت .. واقعا هر کس بهت گفت فلانی این صحبتا کرد مثلا پشتت بگو برام مهم نیس بعدم دیگه فکرشا نکن اولش سخته ولی بعداز چن مدت واقعا عوض میشی فقط باید بخواهی 

2706