2737
2734

سلام،وقت بخیر

خانوما،من امروز رفتم دکتر،نوشت سونوگرافی که فردا میرم،بعد هم‌گف تنبلی میتونه باشه و کلی غذا هم برام‌قدغن کرد،فک کنم قراره سوتغذیه بگیرم.....

توضیحی هم درموردش بهم نداد

از اینترنت خوندم اما کامل نفهمیدم

درمان قطعی داره؟! نابارور میشم؟!من هنوز مجردم و خیلی میترسمممم،خیلیییی،یعنی بفهمم بچه دار نمیشم میمیرم...حس و حوصله دوا درمون هم ندارم ...

نوشته بود کسایی ک تنبلی دارن،عادت ماهیانه ندارن و یا نامنظمه

آخه من هر ماه میشم،فقط چن باره ۱۳_۱۴روزه ک چن روزش عادیه،بعدش با عرض کلی معذرت،لخته  و‌لک بینی

میشه کمک کنین؟؟

گل محمدی من،مپرس!به غم‌دچار چنانم،ک غم دچار من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من مجردم قند خونم از نرمال یک شماره بالاتره پریودم نامنظم بود رفتم دکتر سونوگرافی انجام شد وگفتند تنبلی تخمدان دارم شدید و دکتر چون دید که قندم یه خورده بالاهست برای من متفورمین تجویز کرد وبهم گفت که ممکنه تنبلی تخمدانت به دلیل همین قند بالا باشه 

موهای زائد هم زیاد داشتم 

تازه فیبرووم هم دارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
من مجردم قند خونم از نرمال یک شماره بالاتره پریودم نامنظم بود رفتم دکتر سونوگرافی انجام شد وگفتند تن ...

😧میترسممم

من تنبلی دارم ی سالونیمه باردارنشدم باید ای یو ای کنم  کلی هزینه و دارو و دکتری کردم اخرشم ک هی ...

ان شاءالله ب زودی خدا یه نی نی سالم بهتون میده....

خدا بخیر بگذرونه میترسم،افسرده شدم

😧میترسممم

نترس من یکسال پریود نشدم ولی امروز بعد از یکسال قطره قطره داره بازمیشه رحمم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نترس من یکسال پریود نشدم ولی امروز بعد از یکسال قطره قطره داره بازمیشه رحمم 

يك سال؟😨😨😨مگه ميشه؟

خدايا گذشته ها گذشته .ولي اينده رو به خودت ميسپارم .خودت به بهترين نحو رقمش بزن
من تنبلی دارم ی سالونیمه باردارنشدم باید ای یو ای کنم  کلی هزینه و دارو و دکتری کردم اخرشم ک هی ...

خدابزرگه عزیزم ناامید نشو هیچوقت

خداوندا تومی دانی که من دلواپس فردای خودهستم.مبادا گم کنم راه قشنگه آرزوهارا.مبادا گم کنم اهداف زیبا را.مراتنها تو نگذاری خداوندا. خداوندا.🙏💖💖💖💖💖💖💖
2706